Disney prezentuje sprzęt elektroniczny dla nastolatków

Disney prezentuje sprzęt elektroniczny dla nastolatków

14.08.2007 15:00, aktual.: 16.08.2007 09:14

Disney przedstawił nową linię elektroniki konsumenckiej - skierowaną do nastolatków. Znajdziemy w niej kamerę wideo, telewizory LCD oraz stację dokującą przeznaczoną do współpracy z iPodem.

Pierwszą z propozycji, która powinna zainteresować nastoletnich klientów, jest kamera wideo - Disney Flix Video Cam. Urządzenie sprzedawane jest wraz z oprogramowaniem Disney Direktor. Zawiera ono scenopisy obrazkowe, efekty dźwiękowe, muzykę oraz głosy bohaterów z popularnych filmów oraz programów telewizyjnych Disneya.

Kolejna propozycja to telewizory LCD zaprojektowane w stylu, który również powinien przypaść do gustu młodszej części społeczeństwa. Urządzenia oferują 15-calowe ekrany ( proporcje obrazu - 4:3, panel Sharpa ) o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli i dysponują wejściem VGA umożliwiającym podłączenie do komputera PC. Do wyboru są cztery modele, nawiązujące wyglądem do następujących hitów - High School Musical, Hannah Montana, Disney Princess i Pirates of the Caribbean ( są to też ich oficjalne nazwy ).

Obraz

Ostatnią z nowości jest stacja dokująca przeznaczona do współpracy z iPodami. Dostępna jest w dwóch wersjach - High School Musical i Hannah Montana. Urządzenie wyposażono w tuner AM/FM, wbudowane głośniki oraz wejście gitary i mikrofonu ( tylko w wersji Hannah Montana ).

Wszystkie urządzenia trafią do sprzedaży jeszcze tej jesieni. Ich ceny przedstawiają się następująco:

Disney Flix Video Cam - 100 USD
LCD TV - 300 USD
Stacja dokująca - 70 USD

Strona producenta: Disney - https://licensing.disney.com/home/display.jsp?contentid=dcp_home_main_main&forprint=false&language=pt&preview=falseion=0&customxsl=home.xsl.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)