Discord rozdaje darmowe gry - klasyczne tytuły dla fanów retro gier

Discord rozdaje darmowe gry - klasyczne tytuły dla fanów retro gier
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.05.2019 09:56

Discord to jedna z popularniejszych aplikacji służących do komunikacji głosowej i tekstowej wśród graczy, a od niedawna platforma ma w swojej ofercie też gry. Teraz Discord dodatkowo rozdaje użytkowników 2 darmowe tytuły, które ucieszą miłośników retro rozgrywki.

W specjalnej ofercie Discorda znalazły się dwie klasyczne przygodówki point-and-click. Pierwszą z nich jest "Indiana Jones and the Fate of Atlantis", gra z 1992 roku, w której wcielamy się w słynnego archeologa i poszukiwacza przygód. Do kolekcji dołącza również gra "The Dig" z 1995 roku, która powstała we współpracy ze Stevenen Spielbergiem.

Obraz
© Materiały prasowe

Darmowe gry na Discordzie

Niestety warto zauważyć, że darmowe gry nie są dostępne dla wszystkich. Z promocji mogą skorzystać jedynie gracze posiadające konto Nitro. Subskrypcja Nitro daje dostęp do wciąż rosnącej bazy gier na Discordzie, wśród których znalazły się takie tytułu jak "Guacamelee", seria "Metro Redux", "Limbo", seria "Darksiders", "Tyranny" czy seria "Star Wars: Knights of The Old Republic". W ramach subsrypcji znajdziemy ok. setki różnych tytułów.

Obraz
© Materiały prasowe

Discord Nitro to koszt 9,99 dolarów/miesięcznie lub 99,99 zł/rocznie. Możemy również przetestować usługę, dzięki darmowemu miesiącowi próbnemu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)