Dialog: Nowa promocja telefoniczna na liniach TPSA

Dialog: Nowa promocja telefoniczna na liniach TPSA

Dialog: Nowa promocja telefoniczna na liniach TPSA
Źródło zdjęć: © Dialog
09.02.2011 01:58, aktualizacja: 09.02.2011 08:11

Dialog wprowadza nową promocję Morze korzyści dla klientów indywidualnych na liniach TPSA

Abonament już od 27,99 zł z zachowaniem aktualnego numeru telefonu, zróżnicowane pakiety minut, naliczanie sekundowe i atrakcyjne ceny połączeń, a także rabaty na opłacie instalacyjnej i abonamentowej - to nowa promocja _ Morze korzyści _ dla klientów indywidualnych na liniach TPSA, którą Telefonia Dialog uruchomiła wraz z początkiem lutego.

_ Lepsza Domowa _ wraz z promocją _ Morze korzyści _ to cztery profile telefoniczne: _ Po godzinach _ z pakietem 1500 minut do wykorzystania w dni robocze od godz. 18.00 do 8.00 oraz wieczorami lub w weekendy, z pakietem 30 lub 150 minut na połączenia lokalne i międzystrefowe bądź bez pakietu minut. W zależności od potrzeb klienta i wybranego profilu telefonicznego, miesięczne opłaty abonamentowe wynoszą już od 27,99 zł. Z kolei najwięcej korzyści klient uzyskuje wybierając profil _ Po godzinach _ z miesięcznym abonamentem za 44,90 zł.

Za uruchomienie usługi w promicji abonent zapłaci tylko 1,23 zł (zamiast 99,81 zł w ofercie standardowej). Ponadto, w ramach nowej promocji w profilu bez pakietu minut klient otrzyma 30 minut miesięcznie na połączenia lokalne, strefowe i międzystrefowe przez 6 pierwszych okresów rozliczeniowych.

_ Morze korzyści _ Dialogu skierowane jest do klientów indywidualnych (nowych i obecnych) z aktywną linią Telekomunikacji Polskiej S.A. W ramach promocji, która potrwa do 31. grudnia, abonenci mogą podpisać umowę lojalnościową na 24 miesiące. Dodatkowo, wraz z usługą telefoniczną, klienci skorzystać mogą z oferty internetowej Dialogu na liniach TPSA oraz z nowej telefonii komórkowej Diallo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)