“Despacito” - piosenka, która w 2017 roku podbiła internet

“Despacito” - piosenka, która w 2017 roku podbiła internet12.12.2017 15:40
“Despacito” - piosenka, która w 2017 roku podbiła internet
Źródło zdjęć: © Youtube.com

2017 chyli się ku końcowi, więc czas na podsumowania. Wiemy już, jakie były najpopularniejsze filmy na YouTubie, więc teraz zobaczmy, co rządziło na Facebooku.

Na Facebooku, podobnie jak na YouTubie, najpopularniejszym materiałem był… teledysk do piosenki “Despacito” - wynika z raportu opublikowanego na portalu buzzsumo.com. Łącznie na Facebooku udostępniony został ponad 22 mln razy!

“Despacito” wyprzedziło Eda Sheerana, który znowu może poczuć się jak Adaś Miauczyński - zawsze drugi. Na YouTubie było tak samo. Trzeci najpopularniejszy materiał również związany jest z muzyką, jednak nie była to przyjemna wiadomość. Chodzi o informację o samobójstwie wokalisty Linkin Park.

Raport serwisu buzzsumo.com dotyczy całego świata, stąd też większość najpopularniejszych treści raczej nie interesuje polskich użytkowników. Wśród popularnych materiałów znajdują się quizy czy… tak, newsy o uroczych filmikach ze zwierzątkami:

Internet się nie zmienia.

Choć w Polsce mamy trochę inny gust niż reszta świata. Na YouTubie rządziło nie “Despacito”, a “Miłość w Zakopanem”. A jeżeli już “Despacito” cieszyło się popularnością, to tylko w formie przeróbek. Jednak koszula bliższa ciału.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)