Depilatory Braun w zestawie ze szczoteczką do twarzy

Depilatory Braun w zestawie ze szczoteczką do twarzy

Depilatory Braun w zestawie ze szczoteczką do twarzy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.07.2014 14:09

Braun przedstawia nową edycję depilatorów Braun Silk-epil 5, 7 i SkinSpa w zestawie ze szczoteczką do oczyszczania twarzy.

Nowa edycja depilatorów Braun Silk-epil 5. 7 i SkinSpa została zaprojektowana, aby pomóc kobietom uwolnić się od niepełnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz nadać skórze naturalny blask i zdrowy wygląd.

Depilatory usuwają najkrótsze włoski, zapewniając gładką skórę do czterech tygodni. Obrotowa głowica depilatora wychyla się do 1. stopni w przód i tył, a technologia Close Grip, czyli 40 par pęset, umożliwia usunięcie włosków wielkości ziarenka piasku o długości 0,5 mm. System masujący o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę, aby depilacja była delikatna. Podświetlenie Smartlight ujawnia nawet najdelikatniejsze włoski zwiększając dokładność ich usuwania. Depilatory Braun 7 i 7 SkinSpa zapewniają skuteczną depilację na sucho i w wodzie, a depilatory Silk-épil 5 dodatkowo posiadają w zestawie rękawicę chłodzącą.

Depilator Silk-épil 7 SkinSpa wyposażony został w szczotkę do peelingu sonicznego ciała, która usuwa martwy naskórek i stymuluje jego dolne warstwy w celu regeneracji i przygotowania do nawilżenia. Gęsta szczoteczka peelingująca została wyposażona w 1. 000 włókien i wykonuje ponad 3 000 mikro drgań na minutę. Zaawansowana technologia pozwala na 4 razy lepsze złuszczanie w porównaniu do złuszczania ręcznego, a regularne przeprowadzanie peelingu zapobiega wrastaniu włosków. Nakładka peelingująca odchyla się o 27 stopni w przód i tył, dzięki czemu lepiej dostosowuje się do kształtów ciała.

Ostatnim zabiegiem w kompleksowej pielęgnacji ciała z Braun Silk-epil jest głębokie oczyszczanie twarzy. Nowa edycja depilatorów z serii 5. 7 i SkinSpa została wzbogacona o szczoteczkę oczyszczająca do twarzy. W ciągu 1 minuty szczoteczka usuwa makijaż i zanieczyszczenia z policzków, strefy T i podbródka. Działa 6 razy skuteczniej w porównaniu do mycia twarzy z użyciem żelu – wykonuje 60 000 mikro ruchów na sekundę.

Ceny: od 390 do 790 zł (a zależności od modelu i załączonych akcesoriów).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)