Dell Inspiron 15R i 17R - laptop dopasowany do ciebie

Dell Inspiron 15R i 17R - laptop dopasowany do ciebie

27.07.2011 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dell wprowadza na rynek dwa nowe notebooki z serii Inspiron 15R i 17R. Ich wyróżnikiem są wymienne obudowy dostępne w wielu różnych wzorach.

Kolekcja obudów SWITCH by Design Studio zawierać będzie prace niezależnych artystów, projektantów i partnerów, w tym OPI, Threadless oraz (PRODUCT)RED, gdzie określona kwota ze sprzedaży każdego komputera przeznaczana jest na walkę z AIDS w Afryce.

Obraz
© (fot. Dell)

Notebooki z serii Inspiron R wyposażone są w procesory Intel Core drugiej generacji, w zależności od wersji i ceny są to procesory Core i3. i5 lub i7 wspomagane pamięcią RAM do 8GB. Za grafikę, w podstawowych wersjach komputera odpowiada układ Intel HD Graphics 3000, natomiast podstawowy dysk ma pojemność 320GB. Standardowo komputery wyposażone są w 6-komorową baterię, jednak Dell przewidział możliwość dokupienia baterii 9-komorowej. Bateria ma zapewnić do 13h nieprzerwanej pracy. Na pokładzie znajdziemy także port USB 3.0, Technologię Intel Wireless Display umożliwiająca bezprzewodowe przesyłanie sygnału wideo w rozdzielczości 1080p i wielokanałowym dźwiękiem 5.1 czy kamerkę HD.

Cena modelu 15R zaczyna się od 1899zł, a 17R od 1999zł (podstawowa konfiguracja). Ceny wymiennych obudów zaczynają się *od 119zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)