Dell Inspirion Duo - i tablet i netbook

Dell Inspirion Duo - i tablet i netbook

Dell Inspirion Duo - i tablet i netbook
17.03.2011 12:47

Dell wprowadza na rynek Inspiron duo - komputer typu tablet z obracanym ekranem. Inspiron duo łączy w sobie prostotę tabletu, funkcjonalność pełnej klawiatury oraz wygodę, jaką daje stacja dokująca. Przełączanie pomiędzy trzema trybami zajmuje sekundę.

Dotykowy ekran o przekątnej 10,1-cala wyświetla obraz w rozdzielczości 1366x76. i obsługuje funkcję multi-touch. W trybie tabletu uruchamia się oprogramowanie „duo Stage”, które umożliwia korzystanie z zasobów muzycznych i filmowych komputera, a także umożliwia granie czy korzystanie z Internetu.

Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor Intel Atom N55. 1.5GHz, który wspomagany jest 2GB pamięci RAM (DIMM DDR3 800 MHz). W zależności od konfiguracji do dyspozycji otrzymujemy dysk twardy 250GB lub 320GB (5400 RPM).

Obraz
© (fot. Dell)

Inspirion duo wyposażony jest w kamerkę internetową 1,3 Mpx, moduł Wi-Fi oraz opcjonalnie w moduł Bluetooth lub modem 3G. Dell proponuje dodatkowo stację dokującą Inspiron duo Audio Station z wbudowanym czytnikiem kart pamięci, głośnikami JBL, dwoma portami USB 2.0. portem Ethernet oraz ładowarką. Po podłączeniu do stacji, oprócz ładowania baterii, Inspiron duo może pełnić funkcję budzika, elektronicznej ramki na zdjęcia, czy odtwarzacza muzyki.

Inspiron duo, wraz z systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium oraz dwurdzeniowym procesorem i dyskiem 250GB jest dostępny od 1999 PLN (z VAT i kosztem dostawy).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)