Trwa ładowanie...
d4lya7b

Dawid Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu. Bilety najpierw kupisz na Allegro Smart

Allegro dało fanom polskiego wykonawcy dobry powód, by zainteresować się usługą Allegro Smart. To właśnie użytkownicy korzystający z programu będą mieli pierwszeństwo w kupnie biletów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło zapowiada nowe koncerty
Dawid Podsiadło zapowiada nowe koncerty (East News)
d4lya7b

Pierwszy koncert odbędzie się 13 czerwca 2020 r. na Stadionie Energa Gdańsk, a drugi 20 czerwca na Stadionie Wrocław. Biorąc pod uwagę fakt, jak szybko sprzedał się koncert na Stadionie Narodowym - choć wprawdzie tam Podsiadło wystąpił wraz z Taco Hemingwayem, co tylko zwiększyło zainteresowanie - chętni będą musieli pospieszyć się z kupnem biletów. Są tacy, którzy będą mieć pierwszeństwo.

Przedsprzedaż biletów w Allegro rozpocznie się w czwartek, 19 grudnia równo o 11:00 i będzie trwać przez 24 godziny lub do wyczerpania puli biletów. Wcześniejszy dostęp do wejściówek będą mieli użytkownicy usługi Allegro Smart.

Pierwszeństwo nie oznacza, że nie trzeba się spieszyć. Allegro przypomina, że ostatnie przedsprzedaże na trasy koncertowe Dawida Podsiadło czy Celine Dion, które miały miejsce w trakcie tegorocznego festiwalu zakupów Smart Week wyprzedały się w kilka minut.

d4lya7b

Zobacz też: PKP opóźnia przyspieszenie pociągów. 200 km/h dopiero w 2020 roku

Dla wielu osób szansa na szybkie zgarnięcie biletu będzie pierwszą okazją, by zapoznać się z Allegro Smart. Korzyści jest jednak więcej, o czym niedawno pisał Jan Domański. Allegro Smart to program umożliwiający dostawy bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu, że nie płaci się za wysyłkę, można sporo zaoszczędzić. 12 miesięcy korzystania ze Smart pozwoliło zachować prawie 500 zł w kieszeni - wynika z naszego redakcyjnego testu.

Oczywiście Allegro Smart nie jest darmowe - kosztuje 49 zł przy płatności za 12 miesięcy lub 8,99 zł przy płatności za 1 miesiąc.

d4lya7b

Podziel się opinią

Share

d4lya7b

d4lya7b