Dawid Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu. Bilety najpierw kupisz na Allegro Smart

Dawid Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu. Bilety najpierw kupisz na Allegro Smart

Dawid Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu. Bilety najpierw kupisz na Allegro Smart
Źródło zdjęć: © East News
Adam Bednarek
18.12.2019 13:56

Allegro dało fanom polskiego wykonawcy dobry powód, by zainteresować się usługą Allegro Smart. To właśnie użytkownicy korzystający z programu będą mieli pierwszeństwo w kupnie biletów.

Pierwszy koncert odbędzie się 13 czerwca 2020 r. na Stadionie Energa Gdańsk, a drugi 20 czerwca na Stadionie Wrocław. Biorąc pod uwagę fakt, jak szybko sprzedał się koncert na Stadionie Narodowym - choć wprawdzie tam Podsiadło wystąpił wraz z Taco Hemingwayem, co tylko zwiększyło zainteresowanie - chętni będą musieli pospieszyć się z kupnem biletów. Są tacy, którzy będą mieć pierwszeństwo.

Przedsprzedaż biletów w Allegro rozpocznie się w czwartek, 19 grudnia równo o 11:00 i będzie trwać przez 24 godziny lub do wyczerpania puli biletów. Wcześniejszy dostęp do wejściówek będą mieli użytkownicy usługi Allegro Smart.

Pierwszeństwo nie oznacza, że nie trzeba się spieszyć. Allegro przypomina, że ostatnie przedsprzedaże na trasy koncertowe Dawida Podsiadło czy Celine Dion, które miały miejsce w trakcie tegorocznego festiwalu zakupów Smart Week wyprzedały się w kilka minut.

Dla wielu osób szansa na szybkie zgarnięcie biletu będzie pierwszą okazją, by zapoznać się z Allegro Smart. Korzyści jest jednak więcej, o czym niedawno pisał Jan Domański. Allegro Smart to program umożliwiający dostawy bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu, że nie płaci się za wysyłkę, można sporo zaoszczędzić. 12 miesięcy korzystania ze Smart pozwoliło zachować prawie 500 zł w kieszeni - wynika z naszego redakcyjnego testu.

Oczywiście Allegro Smart nie jest darmowe - kosztuje 49 zł przy płatności za 12 miesięcy lub 8,99 zł przy płatności za 1 miesiąc.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)