Darmowe przejazdy z aplikacją Uber podczas Nocy Muzeów 2015

Darmowe przejazdy z aplikacją Uber podczas Nocy Muzeów 2015
Źródło zdjęć: © AFP

14.05.2015 13:28, aktual.: 14.05.2015 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas tegorocznej Nocy Muzeów w Krakowie i Warszawie firma Uber zaoferuje użytkownikom bezpłatne przejazdy.

W czasie kolejnej, 12. edycji Nocy Muzeów będzie można odwiedzić w obu miastach dziesiątki miejsc związanych z kulturą. Tej nocy, w aplikacji pojawi się dedykowany przycisk pozwalający zamówić uberSNACKS. Będzie to specjalny Uber, który umożliwi dojazd lub powrót z muzeum za darmo. Dodatkowo każdy pasażer uberSNACKS, otrzyma darmowy poczęstunek przygotowany przez restaurację Kitchen. Co więcej, we wszystkich autach zainstalowane zostaną ładowarki do smartfonów.

Z roku na rok, Noc Muzeów cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Ilość miejsc udostępnianych zwiedzającym zwiększa się z każdą edycją imprezy, a poruszanie się pomiędzy instytucjami kultury staje się coraz większym wyzwaniem logistycznym.

W najbliższy piątek w Krakowie i sobotę w Warszawie przejazdy do kluczowych miejsc biorących udział w Nocy Muzeów będą darmowe. Dodatkowo, w samochodach na pasażerów czekać będą potrawy przygotowane przez restaurację Kitchen oraz ładowarki do telefonów. Do skorzystania z promocji wystarczy konto Uber. Od godziny 19:00. pojawi się specjalny przycisk pozwalający zamawiać darmowe przejazdy wraz z darmowym poczęstunkiem.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)