Darmowe, nielimitowane rozmowy i SMS-y w Orange

Darmowe, nielimitowane rozmowy i SMS‑y w Orange

Darmowe, nielimitowane rozmowy i SMS-y w Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.05.2015 15:24, aktualizacja: 04.05.2015 15:51

W ofercie Orange na kartę teraz można bezpłatnie skorzystać z usługi "Za darmo w Orange", w ramach której wszystkie połączenia i SMS-y w sieci Orange, są nielimitowane i kosztują 0 zł. Oferta jest dostępna w taryfie Orange Yes, a jedyny warunek jaki muszą spełniać klienci, to utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące.

Usługa „Za darmo w Orange”. jest dostępna w taryfie Orange YES. Mogą z niej jednak skorzystać także pozostali abonenci oferty Orange na kartę. Włączenie usługi w tym przypadku oznacza automatyczną i bezpłatną zmianę taryfy na Orange YES.

Aby włączyć usługę wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 13. (koszt jak za SMS w sieci Orange), lub aktywować bezpłatnie wpisując kod: 11047# i zatwierdzając go klawiszem połączenia. Pierwsza aktywacja usługi jest całkowicie bezpłatna i obowiązuje tak długo, jak długo konto klienta jest aktywne na rozmowy wychodzące. Wystarczy więc regularnie doładowywać konto, by nieprzerwanie korzystać z usługi, czyli rozmawiać i SMS-ować w Orange za 0 zł.

W przypadku przerwy w aktywności konta, ponowna aktywacja usługi kosztuje jedynie 2,9. zł. „Za darmo w Orange” wyklucza się z usługą „Konto Ważne Rok”, po jej wyłączeniu nie będzie możliwa ponowna aktywacja.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)