Trwa ładowanie...
ycipk-23ob64

Darmowe gry do zgarnięcia: "Overcooked", "Yooka-Laylee" i inne tytuły

Od czwartku na Epic Games Store można za darmo dodać do swojego konta "Overcooked", ale to nie koniec bezpłatnych tytułów, które możemy zgarnąć. Zobaczcie, gdzie i w jakie tytuły możecie grać za darmo. Większość z nich zostanie dodane do kont na stałe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Overcooked" za darmo na Epic Games
"Overcooked" za darmo na Epic Games (Materiały prasowe)
ycipk-23ob64

Do 11 lipca można dodawać do swojego konta Epic Games grę "Overcooked" – zabawny symulator gotowania. Gra potrafi stanowić wyzwanie i daje świetną zabawę w rozgrywce wieloosobowej. A już od 11 lipca na Epic Games będzie można za darmo grać w inny tytuł kooperacyjny – "Torchlight". Jeżeli jeszcze nie udało wam się zagrać w ten inspirowany "Diablo" h&s, to koniecznie polecamy dodać "Torchlight" do swojej biblioteki gier na Epic Games.

Darmowe gry dla posiadaczy Twitch Prime

ycipk-23ob64

Abonenci subskrypcji Twitch Prime również mogą liczyć na darmowe tytuły. W tym miesiącu są to:

  • "For the King",
  • "The Escapists",
  • "Cultist Simulator",
  • "Yooka-Laylee".

Ale subskrybenci otrzymają również inne bonusy, w tym 3 miesiące abonamentu Nintendo Switch Online gratis oraz cyfrowe dodatki do gier: "GTA Online", "Red Dead Online", "Apex Legends", "Division 2", "Dauntless", "Runescape", "League Of Legends" i wiele innych. Warto przypomnieć, że w celu otrzymania bonusów wystarczy rozpocząć 7-dniowy darmowy okres testowy. Po dołączeniu do triala, to gry i dodatki zostaną nam na stałe przypisane do konta.

Zobacz też: Top 10 pudełkowych gier na konsolę Nintendo Switch

ycipk-23ob64

Darmowe gry na Steam

Na Steami możemy za darmo grać teraz "Planet Explorers", które przeszło właśnie na wersję Free to Play. Na platformie Valve trwa cały czas letnia wyprzedaż gier, która kończy się 9 lipca. Codziennie czekają nowe promocje, więc zachęcamy do zaglądania często na Steam.

"Planet Explorers" Materiały prasowe
Podziel się

Promocje na GOG

ycipk-23ob64

Chociaż GOG nie oferuje obecnie żadnych darmowych tytułów, to wciąż możemy liczyć na atrakcyjne promocje. Ponad 300 tytułów znalazło się na wyprzedaży, a niektóre gry możemy kupić do 90% taniej. Większość z nich jednak jest objęta 50-60% rabatem.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-23ob64

ycipk-23ob64
ycipk-23ob64