DanielMagical zbanowany na YouTubie. W końcu

DanielMagical zbanowany na YouTubie. W końcu

DanielMagical zbanowany na YouTubie. W końcu
Źródło zdjęć: © facebook
Adam Bednarek
17.08.2018 13:26, aktualizacja: 26.02.2019 13:22

DanielMagical to kolejny tzw. "patostreamer", którego kanał został na YouTubie zablokowany. Lepiej późno niż wcale. Ale i tak ciężko zrozumieć fakt, dlaczego zajęło to tyle czasu.

Kanał DanielaMagicala został na YouTubie zbanowany. Czym zasłynął "twórca"? Np. namawiał matkę-alkoholiczkę do opróżnienia kufla piwa. Na jednym z filmów widać, jak ją uderza.

O youtuberze zrobiło się głośno, gdy postanowił wyremontować mieszkanie, korzystając ze wsparcia swoich fanów. Zasłynął wielogodzinnymi "relacjami" ze swojego życia. Często "występuje" pod wpływem alkoholu. Zdarzało się, że relacje przerywały interwencje policji.

Mocno kontrowersyjne "imprezy" cieszyły się sporą popularnością. Niektórzy oglądali "dla beki", ale co z tego, skoro DanielMagical mógł liczyć nawet na wpłaty pieniędzy od fanów. I to sporo - raz w krótkim czasie udało się zgromadzić ponad 5 tys. złotych. Wystarczy powiedzieć, że na Wykopie tag poświęcony "twórcy" jest najpopularniejszy ze wszystkich treści.

Nie wszystkim się jednak działalność youtubera podoba. Na tym samym Wykopie wielokrotnie przypomina się wszelkie kontrowersyjne zachowania youtubera.

Powoli, ale jednak YouTube w końcu usuwa "patostreamerów". Także za sprawą Wykopu, który nagłaśniał wiele spraw związanych z ich "twórczością". Dzięki jednemu z wykopowiczów kanał "Gurala" nie tylko zniknął z sieci, ale także jego aktywnością zainteresowała się prokuratura. To najlepiej pokazuje, co działo się w ostatnich miesiącach na YouTubie.

Nie wyobrażasz sobie poranka bez aromatycznej kawy? Skorzystaj z rabatów dostępnych na stronie Coffeedesk.pl kupony rabatowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)