Danalock - otwieraj drzwi smartfonem

Danalock - otwieraj drzwi smartfonem
Źródło zdjęć: © chip.pl

12.12.2013 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapomnij o szukaniu kluczy w torebce czy plecaku. Wpuszczaj znajomych do domu bez wstawania z kanapy. Otwieraj zamki bez użycia rąk.

Jak sprawić, by twój zamek w drzwiach od mieszkania czy firmy stał się bardziej "inteligentny"? Wystarczy, że będziesz posiadał smartfona wspierającego Bluetooth 4.0 i poświęcisz jakieś 1. minut na montaż Danalock'a w drzwiach. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, by pasować do większości rygli dostępnych obecnie na rynku.

Za pomocą aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej (to opcja jeśli zamiast Bluetooth'a chcemy wykorzystać standard Z-Wave) możemy tak skonfigurować gadżet, by automatycznie otwierał nam drzwi, gdy nasz telefon znajdzie się w jego zasięgu. To dobra opcja zwłaszcza dla osób, które często mają zajęte ręce. Możemy też oczywiście otwierać i zamykać zamek na żądanie. Dodatkowo zawsze możemy wysłać pozostałym domownikom czy znajomym cyfrową wersję klucza, by dostali się do domu w ten sam sposób, co pozwoli zaoszczędzić nam czas i pieniądze wydawane tradycyjnie na ślusarza.

Danalock kupimy bezpośrednio od producenta za cenę 99 dolarów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Wybuchł ma Galaxy S4, Nokia chce go ratować"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)