Czyżby to była data pojawienia się iPada 3?

Czyżby to była data pojawienia się iPada 3?
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

14.02.2012 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przynajmniej tak twierdzi iMore, na podstawie swoich źródeł, które "były wiarygodne w przeszłości". Jeśli źródła się nie mylą, nowa odsłona iPada będzie bardzo potężna.

Prawdopodobnie w środę 7 marca odbędzie się prezentacja związana w jakiś sposób z urządzeniami iPad, o której plotki rozsiewane były już w zeszłym tygodniu. Teraz dowiadujemy się, że najprawdopodobniej tego dnia pokazany zostanie pierwszy iPad 3.

Choć nikt go jeszcze nie widział, na podstawie samych plotek można pokusić się o przedstawienie jego specyfikacji. Sercem urządzenia będzie prawdopodobnie czterordzeniowy procesor A6. iPad 3 pojawi się w dwóch wersjach - wyposażony w Wi-Fi, bądź w Wi-Fi oraz GSM/CDMA/LTE. Ulepszone zostaną kamery - główna nagrywać będzie w HD, natomiast skierowana na użytkownika ma mieć 8 megapikseli. Dotykowy wyświetlacz Retina ma mieć rozdzielczość 2048×1536. Spekuluje się nawet na temat ceny urządzenia, która wynosić ma około 500 dolarów, co pociągnie za sobą obniżkę cen starszego modelu.

Oczywiście są to tylko plotki, ale nieprzypadkowo pojawiają się z taką intensywnością właśnie teraz. Do 7 marca zostały tylko trzy tygodnie, wcześniej czy później przekonamy się, co z tego jest prawdą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)