Czy tak wyglądają myszki i klawiatury przyszłości?

Czy tak wyglądają myszki i klawiatury przyszłości?

Czy tak wyglądają myszki i klawiatury przyszłości?
Źródło zdjęć: © Smartfish
01.09.2010 10:47, aktualizacja: 09.09.2010 13:50

Firma Smartfish, wprowadziła na rynek myszkę i klawiaturę o niespotykanych do tej pory konstrukcjach. Według producenta ma ona ułatwiać pracę i chronić ręce przed przeciążeniami

Zwykłe myszki i klawiatury ograniczają naturalne ruchy ręki. W myszce ErgoMotion zastosowano opatentowaną technologię, dzięki której nasze ruchy będą płynne, a nasze ramię nie ulegnie RSI - przeciążeniu mięśni i ścięgien. Klawiatura ErgoMotion posiada wbudowane czujniki, które automatycznie sterują małymi silniczkami, dostosowując klawiaturę do pozycji rąk, oraz do szybkości wciskania klawiszy.

Myszka posiada czterokierunkową rolkę i dostosowana jest zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych. Laserowy czujnik o rozdzielczości 80. DPI zapewnia niezwykłą dokładność, a bezprzewodowy odbiornik USB współpracuje z systemami Windows oraz Mac.

Sugerowane ceny detaliczne myszki i klawiatury wynoszą odpowiednio 50 i 150 dolarów. Nie wiadomo kiedy produkt trafi do polskich sklepów oraz jaka będzie jego cena po doliczeniu opłat celnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)