Czy tak wyglądają myszki i klawiatury przyszłości?

Czy tak wyglądają myszki i klawiatury przyszłości?01.09.2010 10:47
Czy tak wyglądają myszki i klawiatury przyszłości?
Źródło zdjęć: © Smartfish

Firma Smartfish, wprowadziła na rynek myszkę i klawiaturę o niespotykanych do tej pory konstrukcjach. Według producenta ma ona ułatwiać pracę i chronić ręce przed przeciążeniami

Zwykłe myszki i klawiatury ograniczają naturalne ruchy ręki. W myszce ErgoMotion zastosowano opatentowaną technologię, dzięki której nasze ruchy będą płynne, a nasze ramię nie ulegnie RSI - przeciążeniu mięśni i ścięgien. Klawiatura ErgoMotion posiada wbudowane czujniki, które automatycznie sterują małymi silniczkami, dostosowując klawiaturę do pozycji rąk, oraz do szybkości wciskania klawiszy.

Myszka posiada czterokierunkową rolkę i dostosowana jest zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych. Laserowy czujnik o rozdzielczości 80. DPI zapewnia niezwykłą dokładność, a bezprzewodowy odbiornik USB współpracuje z systemami Windows oraz Mac.

Sugerowane ceny detaliczne myszki i klawiatury wynoszą odpowiednio 50 i 150 dolarów. Nie wiadomo kiedy produkt trafi do polskich sklepów oraz jaka będzie jego cena po doliczeniu opłat celnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)