Czy rejestracja numeru na kartę wpłynie na moją ofertę?

Czy rejestracja numeru na kartę wpłynie na moją ofertę?
Źródło zdjęć: © Fotolia

30.06.2016 11:59, aktual.: 20.07.2016 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już wkrótce, osoby korzystające z kart SIM typu prepaid, będą musiały je zarejestrować. Choć będzie się to wiązało z wypełnieniem pewnych formalności, to na całej operacji nie będzie można stracić. Wręcz przeciwnie.

Najnowsze zmiany wprowadzone w polskim prawie przewidują, że każdy posiadacz przedpłaconej karty SIM będzie musiał dokonać jej rejestracji. Ostateczny termin upływa 1 lutego 201. r. Kto nie przejdzie procesu rejestracji, niestety straci możliwość korzystania ze swojego telefonu komórkowego - karta SIM zostanie wyłączona.

Na całe szczęście sam proces rejestrowania kart jest bardzo prosty, a dodatkowo posiadacz karty przedpłaconej może jeszcze na tym zyskać. Operatorzy komórkowi przygotowali szereg atrakcji dla osób, które nie będą zwlekały i zdecydują się dokonać rejestracji stosunkowo szybko. Interesująco prezentuje się w tym przypadku oferta operatora sieci Orange. Dla osób, które zdecydują się przejść przez proces rejestracji przed 1. sierpnia tego roku, przygotowano atrakcyjną premię. Po zarejestrowaniu karty, jej użytkownik otrzyma 10 GB internetu oraz dodatkowe 1000 minut na połączenia do wszystkich sieci. Oczywiście całkowicie za darmo. Klienci Orange już teraz mają więc atrakcyjną zachętę do tego, by skontaktować się ze swoim operatorem. W przyszłości mogą na nich czekać kolejne, równie atrakcyjne promocje.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że sam proces rejestracji trwa zaledwie kilka chwil, a do jego przeprowadzenia wymagane jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu. Rejestracja karty nie wiąże się z koniecznością jej wymiany ani z żadnymi dodatkowymi opłatami. Można ją przeprowadzić w dowolnym salonie firmowym operatora. Nie zmienia ona warunków naszej oferty, stawek i pakietów.

Artykuł powstał we współpracy z Orange.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)