Cztery nowe 1 GHz Symbiany od Nokii

Cztery nowe 1 GHz Symbiany od Nokii

Cztery nowe 1 GHz Symbiany od Nokii
29.06.2011 16:14

Według nieoficjalnych informacji, Nokia zamierza wprowadzić na rynek cztery nowe telefony pracujące pod kontrolą systemu Symbian Bella i posiadające 1 GHz procesory. Będą to pierwsze urządzenia tego producenta z tak szybkimi układami obliczeniowymi

Nokia 701 Helen będzie następcą modelu C7 i jednocześnie najbardziej zaawansowanym z nowych urządzeń. Zaoferuje on ekran o przekątnej 3,5 cali, wykonany w technologii _ ClearBlack LCD _. Wbudowany aparat pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 8 Mpix.

Obraz

Drugi z modeli to Nokia 700 Zeta, który ma mieć ekran AMOLED o przekątnej 3,2 cali oraz moduł NFC. Ma to być najbardziej smukły telefon z całej czwórki, jednak jego gabaryty wciąż nie są znane.

Nokia 600 Cindy to model przeznaczony dla młodzieżowego odbiorcy. Ekran AMOLED o przekątnej 3,2 cali, 5 Mpix aparat, radio z wbudowaną anteną, układ NFC oraz przystępna cena mają przekonać do siebie nastoletniego odbiorcę.

Najtańszym modelem ma być Nokia 500 Fate o którym wiadomo tylko tyle, że wyposażony będzie w aparat o rozdzielczości 5 Mpix.

Nie wiadomo czy końcowe oznaczenia modeli będą takie same. Może się okazać, że np. model 70. będzie ostatecznie nosił oznaczenie N7-01. Żaden z powyższych modeli nie został oficjalnie potwierdzony przez Nokię, nieznana jest również data ich premiery.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)