Cztery ładowarki USB Media-Tech: do domu i samochodu

Cztery ładowarki USB Media-Tech: do domu i samochodu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.10.2011 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Media-Tech wprowadził do swojej oferty 4 ładowarki USB. Dwie z nich przeznaczone są do użytkowania w samochodzie (zasilane z gniazda zapalniczki), a pozostałe dwie do użytku domowego.

Pierwsza ładowarka to Micro Car USB Charger MT6215. Jest to uniwersalna ładowarka samochodowa, która nadaje się do zasilania większości urządzeń elektronicznych wyposażonych w port USB, np. telefonów, nawigacji, odtwarzaczy multimedialnych oraz iPadów i iPodów, poprzez kable własne tych urządzeń. Urządzenie wyposażone jest w jeden port USB, a napięcie wyjściowe to +5V, 1A. Cena urządzenia to 17 zł. Model Dual Car USB Charger MT6217 różni się od poprzednika jedynie ilością portów USB – w tym wypadku dwóch. Cena ładowarki to 25 zł.

Rozwiązaniem przeznaczonym do użytku domowego jest Mini USB Power Supply MT626. – zasilacz z gniazdem USB pasujący do różnego rodzaju urządzeń multimedialnych: odtwarzaczy MP3/4, nawigacji, czy telefonów. Całkowicie płaska konstrukcja urządzenia w połączeniu z niewielkimi wymiarami, powodują iż zasilacz MT6263 może zastąpić kilka dedykowanych ładowarek. Prąd wyjściowy ma natężenie 1A. Koszt urządzenia to 17 zł. Model MT 6266 posiada te same właściwości, jednak wyposażono go w dwa porty USB. Cena to 30 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)