Czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka, firmy Sharp do zadań specjalnych

Czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka, firmy Sharp do zadań specjalnych

Czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka, firmy Sharp do zadań specjalnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.05.2015 12:01

Firma Sharp przygotowała coś wyjątkowego dla miłośników dużych przyjęć. Zazwyczaj w takim przypadku mamy problem z przechowaniem większej ilości jedzenia. Ponadto naszym gościom musimy zapewnić dobrze schłodzone napoje, więcej lodu do drinków. To żaden problem, gdy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami czterodrzwiowej chłodziarko-zamrażarki Sharp.

Firma Sharp przygotowała coś wyjątkowego dla miłośników dużych przyjęć. Zazwyczaj w takim przypadku mamy problem z przechowaniem większej ilości jedzenia. Ponadto naszym gościom musimy zapewnić dobrze schłodzone napoje, więcej lodu do drinków. To żaden problem, gdy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami czterodrzwiowej chłodziarko-zamrażarki Sharp. Model Super Premium SJ-FS820. to jeden z największych modeli na rynku w swoim segmencie. Jednocześnie jest to model oszczędny - posiada klasą energetyczną A++.
W przypadku przyjęć, zwłaszcza tych robionych z dużym rozmachem, gdzie ilość jedzenia i napojów jest naprawdę duża, czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka Sharp (SJ-F820V) o pojemności 60. litrów sprawdzi się znakomicie. Ten największy z oferty czterodrzwiowych chłodziarko-zamrażarek Sharp model maksymalizuje możliwości przechowywania żywności. Zapewniają to ultra duże pojemniki oraz innowacyjne rozplanowanie wszystkich elementów wnętrza urządzenia, włączając w to automatyczną kostkarkę do lodu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Brak ścianki działowej między komorami chłodziarki oznacza możliwość przechowywania wyjątkowo dużych dań, np. pieczeni, czy ryb. Miejsca nie zabraknie także na różnego rodzaju napoje, które świetnie schłodzone umilą. A gdy przyjęcie wydawane jest z okazji urodzin –. mamy pewność, że tort, nawet największy, w obszernej chłodziarce bezpiecznie doczeka pory podania.
Kolejnym atutem lodówki Sharp, szczególnie przydatnym podczas przyjęć w upalne dni, jest kostkarka do lodu. Oprócz większej pojemności jest ona w stanie w bardzo krótkim czasie wytworzyć kilka typów kostek o różnych kształtach (np. sześcian lub prostopadłościan) i skali przejrzystości (aż 4 rodzaje), co idealnie obrazuje stopień dbałości o najdrobniejsze szczegóły inżynierów Sharp. Materiały konstrukcyjne kostkarki lodu stykające się z wodą - pojemnik na wodę, obieg wody oraz pojemnik na gotowe kostki - pokryte zostały jonami srebra, co w połączeniu ze specjalną funkcją czyszczenia foremki na lód zwiększa czystość wytworzonych kostek lodu. Nie musimy się już martwić o jakość lodu, którym schładzamy nasze napoje. Czterodrzwiowe chłodziarko-zamrażarki Sharp to nie tylko olbrzymia przestrzeń dla przechowywanych produktów –. to także piękny design i zaawansowane technologie. Drzwi urządzenia wykończono lśniącym hartowanym szkłem, dzięki czemu zyskały ekskluzywny charakter. Model oferowany jest w kolorze czarnym
i srebrnym. Urządzenie wyposażono w szereg unikatowych technologii. Jest wśród nich m.in. Technologia Inverter, gwarantująca cichą pracę urządzenia – posiada ono jeden z najniższych na rynku wskaźników poziomu szumów tj. 37 dB. Technologia Inverter zapewnia także skuteczną kontrolę temperatury wewnątrz komór, nawet w przypadku częstego otwierania drzwi, i co szczególnie ważne, gwarantuje dużą oszczędność energii. Dzięki temu modele oznaczono etykietami efektywności energetycznej A++. Technologia Inwerter jest najnowszym rozwiązaniem Sharp, a modele SJ-FS820V są pierwszymi chłodziarko-zamrażarkami, w których ją zastosowano.
Pozostałe zaawansowane technologie zainstalowane w chłodziarko-zamrażarkach SJ-FS820V, zapewniające zachowanie maksymalnie długiego czasu przechowywania żywności, ograniczające jej wysuszanie i utratę wartości odżywczych to, m.in.: opatentowana przez Sharp technologia oczyszczania powietrza Plasmacluster, Advanced Hybrid Cooling, czy Honeycomb.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)