"Czekoladowe" kino domowe od LG

"Czekoladowe" kino domowe od LG

"Czekoladowe" kino domowe od LG
08.10.2007 09:00, aktualizacja: 08.10.2007 09:43

W ofercie firmy LG pojawił się nowy zestaw kina domowego o oznaczeniu HT972TR. Charakteryzuje się on nietypowym designem, wzorowanym na telefonie LG "Chocolate".

Zestaw składa się z sześciu głośników ( pięciu satelitarnych i subwoofera ) oraz odtwarzacza DVD ( obsługiwane formaty: DivX, DVD+/-RW, DVD+/-R, DVD ( PAL/NTSC ), CD-R/RW/SVCD/VCD/WMA/MP3/JPEG ). Oferuje 100. W mocy ( 155W x 5 + 225W ) oraz korzysta z technologii Virtual Sound Matrix ( VSM ), dzięki której potrafi zasymulować dźwięk pochodzący z systemu składającego się z 11 głośników ( 10.1 ).

Nowość wyróżnia się wzornictwem znanym z telefonu "Chocolate". Potrafi przekonwertować sygnał do formatu 1080p oraz umożliwia podłączenie do telewizora za pomocą inferfejsu HDMI ( High Definition Multimedia Interface ). Ponadto pozwala na odtwarzanie muzyki, przeglądanie zdjęć i filmów bezpośrednio z przenośnego odtwarzacza multimedialnego ( wbudowany port USB ) oraz skorzystanie z tunera AM/FM. Warto też wspomnieć o wsparciu systemu DTS.

Niestety cena zestawu nie została podana.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)