Czego nie znosimy u innych w używaniu komórek?

Czego nie znosimy u innych w używaniu komórek?

Czego nie znosimy u innych w używaniu komórek?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.06.2013 14:22, aktualizacja: 12.06.2013 15:16

Dla ponad połowy z nas gorsze jest bawienie się telefonem w towarzystwie innych osób niż podawanie się w Internecie za inną osobę. Aż 57% z nas twierdzi, że prędzej zrobi rzeczy wątpliwe prawnie na swoich komórkach niż na komputerze. O tym, czy i jak komórka zmienia nasze zachowania możemy dowiedzieć się z najnowszego badania McCANN Worldgroup.

O tym, jak telefon komórkowy wpływa na nasze życie, możemy się przekonać w każdej chwili. Wystarczy, że w ramach eksperymentu przez kilka dni przestaniemy go używać. Telefony komórkowe, a zwłaszcza smartfony - zmieniają nasze zachowania, obyczaje, a nawet poczucie czasu i miejsca –. komentuje wyniki badania Wojciech Borowski, CEO McCann Worldgroup.

Z badania McCann Worldgroup wynika, że kontaktowanie się przez telefony komórkowe ma ogromny wpływ na nasze relacje z innymi.

• Ponad połowa ludzi na świecie korzystających z komórek ma problemy z odróżnieniem prawdy od fałszu podczas rozmowy albo komunikacji za pomocą sms-ów.

• 52. zgadza się z tym, że potrafi być bardziej niegrzeczna dla ludzi kiedy korzysta z telefonów komórkowych niż twarzą w twarz.

• 57. twierdzi, że jest bardziej skłonna robić rzeczy wątpliwe prawnie na swoich komórkach niż na komputerze.

• 61. osób uważa, że to co robi na swoich komórkach i jak długo z nich korzysta nie ma wpływu na ich otoczenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)