Czarna suszarka do prania firmy Gorenje

Czarna suszarka do prania firmy Gorenje
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

31.01.2014 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

D8464GB to nowa suszarka kondensacyjna firmy Gorenje. Urządzenie wyróżnia się spośród innych przez czarny kolor obudowy, stylistycznie dopasowanej do pralek w tym samym kolorze.

Nowa suszarka pracuje w klasie energetycznej A+. Zużycie energii określono na 23. kWh rocznie. Pojemność bębna wynosi 120 litrów, a maksymalna waga wsadu to 8 kg. Technologia TwinAir umożliwia dwukierunkowy obrót bębna. Wszelkie informacje, w tym czas odliczany do zakończenia programu, widoczne są na wyświetlaczu LED umieszczonym na panelu sterującym.

Dostępnych jest 1. programów suszenia. Urządzenie uwzględnia także kilkustopniowy podział programów suszących dla różnych tkanin. Technologia SensoCare daje możliwość suszenia także wyjątkowo delikatnych materiałów. Z kolei o łatwiejsze prasowanie dba z system antyzagnieceniowy Anticrease.

Na wyposażeniu suszarki znajduje się również kosz do suszenia obuwia. Komfort użytkowania podnosić ma także system dźwiękowy, który generuje przyjemne dla ucha sygnały. W suszarce zainstalowano także zabezpieczenie przed dziećmi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)