Cyfrowy Polsat zamówił pakiet danych w sieci Mobyland wart 103 mln zł

Cyfrowy Polsat zamówił pakiet danych w sieci Mobyland wart 103 mln zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.01.2012 10:02, aktual.: 25.01.2012 15:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cyfrowy Polsat zamówił pakiet danych w usłudze bezprzewodowej transmisji
danych w sieci Mobyland o wielkości 13 mln gigabajtów i łącznej wartości 103 mln zł - poinformował NFI Midas we wtorkowym komunikacie.

"Ww. wartość zamówienia zostanie rozliczona w 1. równych, miesięcznych ratach, płatnych na podstawie faktur wystawianych przez Mobyland. Zamówiony przez Cyfrowy Polsat pakiet danych posiada gwarantowany okres ważności, wynoszący 36 miesięcy od daty złożenia zamówienia, przy czym strony dopuściły w umowie możliwość wydłużenia tego okresu" - napisano w komunikacie.

W grudniu 201. Cyfrowy Polsat informował, że podpisał z Mobylandem umowę dotyczącą zasad współpracy między stronami ws. świadczenia usług transmisji danych przez Mobyland na rzecz Cyfrowego Polsatu.

"Zamówienie zostało złożone w związku z osiągnięciem zadeklarowanego w umowie stopnia rozbudowy sieci telekomunikacyjnej Mobyland w liczbie 90. wybudowanych i zintegrowanych z siecią Mobyland na koniec 2011 roku stacji bazowych. Zgodnie z otrzymanym od Mobyland ww. zawiadomieniem, na dzień 29 grudnia 2011 roku, w sieci Mobyland funkcjonowały 1072 stacje bazowe" - napisano w komunikacie.

W ramach umowy Mobyland zapewnia dostęp do usługi bezprzewodowej transmisji danych, realizowanej w paśmie 180. oraz paśmie 900 w technologii LTE lub HSPA+. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także