Cyfrowe fotoramki Kodaka

Cyfrowe fotoramki Kodaka

Cyfrowe fotoramki Kodaka
Źródło zdjęć: © IDG
02.04.2008 14:00, aktualizacja: 02.04.2008 14:25

W ofercie firmy Kodak pojawiły się trzy nowe cyfrowe panoramiczne ramki fotograficzne z rodziny produktów fotograficznych EasyShare. Dwie z nich to tzw. modele multimedialne, wyposażone w głośniki i obsługę formatów wideo, co czyni z nich w zasadzie miniaturowe telewizory.

Ramka nosząca oznaczenie M102. to urządzenie wyposażone w 10-calowy ekran, obsługę formatów JPEG, MP3 i MPEG 1-4 oraz obsługę interfejsu USB. Dysponuje czytnikiem kart pamięci CF, SD, MMC, xD oraz MS. Posiada też własną pamięć o pojemności 128 MB. Model M820 wyposażono o ekran o przekątnej 8 cali. Ostatnia z nowych ramek, nie dysponująca możliwością odtwarzania dźwięku i wideo, nosi oznaczenie P720 i posiada 7-calowy wyświetlacz. Znajdziemy w niej port USB i czytnik kart pamięci SD, MMC, xD i MS.

Obraz
© (fot. IDG)

Wszystkie trzy nowości charakteryzują się zastosowaną w nich dotykową obudową Quick Touch Border - producent wyjaśnia, że wszystkie funkcje sterujące pracą urządzeń wyświetlane są - po dotknięciu palcem - "na marginesie zdjęcia, dzięki czemu strefa obrazu nie ulega zabrudzeniu".

Ramki trafią do sprzedaży w drugim kwartale br. Ich ceny wyglądają następująco:
Kodak EasyShare P720 - ok. 370 zł,
Kodak EasyShare M820 - ok. 660 zł,
Kodak EasyShare M1020 - ok. 850 zł.

Więcej informacji: Kodak - http://www.kodak.com

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)