Cyfrowa nagrywarka N100 firmy EMTEC

Cyfrowa nagrywarka N100 firmy EMTEC

23.09.2008 11:19, aktual.: 23.09.2008 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

EMTEC rozszerzył gamę produktów audio-wideo, prezentując nową cyfrową nagrywarkę plików multimedialnych EMTEC N100

Pojawienie się cyfrowych mediów i oferowanych przez nie możliwości zakończyło erę panowania formatu VCR. Obecnie coraz trudniejsze jest zarówno przechowywanie jak i odtwarzanie filmów na tradycyjnych kasetach wideo. Dzieję się tak ze względu na ograniczony dostęp do tego typu nośników ale także na zajmowaną przez nie przestrzeń.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom firma EMTEC prezentuje nową nagrywarkę plików multimedialnych o nazwie N100. Dzięki niej użytkownik może zapisać w formacie cyfrowym obraz przechwycony z dowolnego źródła np. magnetowidu, kamery, odtwarzacza DVD etc. Zarejestrowanym w ten sposób obrazem można dowolnie zarządzać, zapisując w pamięci klucza USB, karcie pamięci (SD, SD HC, MMC) lub zewnętrznym twardym dysku.

Obraz
© Nagrywarka N100 (fot. Emtec)

Nagrywarka EMTEC N10. działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy podłączyć urządzenie np. do magnetowidu, włączyć odtwarzanie taśmy wideo i nacisnąć przycisk „nagraj” na pilocie sterowania N100. W tym samym momencie nagrywarka rozpocznie przetwarzanie filmu na format MP4 i zapisze go na wybranym rodzaju pamięci zewnętrznej. W ten łatwy sposób użytkownik zachowa wszystkie swoje „stare” filmy na cyfrowych nośnikach, dzięki czemu będzie mógł wykorzystać je w takich urządzeniach taki jak odtwarzacz DVD, telefon komórkowy czy iPhone etc.

Nagrywarka N10. przetwarza dowolne źródło wideo na cyfrowy format MP4. Oznacza to, że użytkownik może także nagrać na zewnętrznej pamięci np. interesujące go program telewizyjny, a potem odtworzyć go na swoim laptopie lub podzielić się plikiem ze swoimi przyjaciółmi.

Dostępność: od września 2008 Cena: około 350 zł Gwarancja: 2 lata

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także