"Cyberpunk 2077". Keanu Reeves jako Johnny Silverhand w "Metal Gear Solid 5"

"Cyberpunk 2077". Keanu Reeves jako Johnny Silverhand w "Metal Gear Solid 5"

"Cyberpunk 2077". Keanu Reeves jako Johnny Silverhand w "Metal Gear Solid 5"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.07.2019 20:40

Dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery "Cyberpunk 2077" właśnie został udostępniony mod do "Metal Gear Solid 5", w którym możemy się wcielić Keanu Reevesa jako Johnnego Silverhanda – jednego z ważniejszych bohaterów najnowszej gry CD Project RED.

Najnowsza modyfikacja, która została udostępniona na stronie NexusMods umożliwia zmianę wyglądu Snake’a z "Metal Gear Solid 5" w jedno z wcieleń Keanu Reevesa. Do wyboru mamy skórkę Johna Wicka lub Johnnego Silverhanda z "Cyberpunk 2077". W drugim przypadku możemy dodatkowo wybrać, czy bohater ma mieć metalową rękę oraz okulary.

Skórka z moda zmienia oczywiście jedynie wygląd postaci, a głos czy umiejętności i zachowania zostają takie same. Niemniej jednak zdaje się, że Keanu Reeves świetnie prezentuje się, jako również jako Snake.

Obraz
© Materiały prasowe

W "Cyberpunk 2077" Keanu Reeves wciela się w postać muzyka, bojownika o wolność, który jest w stanie poświęcić wiele (w tym własne życie), by zrealizować swoje cele. Dużo o postaci Johnego Silverhanda udało nam się dowiedzieć podczas wywiadu udzielonemu naszej redakcji przez Mateusza Tomaszkiewicza ze studia CD Projekt RED.

Przypominamy, że premiera "Cyberpunk 2077" na konsole Xbox One, PS4 i PC będzie miała miejsce 16 kwietnia 2020. Nie są znane jeszcze wymagania sprzętowe dla PC, ale twórcy potwierdzili, że gra będzie działać płynnie i wyglądać świetnie na konsolach, a optymalizacja jest dla nich priorytetem.

Jednak Keanu Reeves pojawi się również w innej grze. Zapowiedziano jakiś czas temu "John Wick Hex", turową strategię opartą na serii filmów. Skórka Johna Wicka pojawiła się również w grze "Fornite".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)