Cyberpunk 2077. Co sądzą o tej grze zagraniczne media?

Cyberpunk 2077. Co sądzą o tej grze zagraniczne media?
Źródło zdjęć: © CD Projekt

10.06.2019 17:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O targach E3 coraz głośniej, ale jeszcze bardziej o nadchodzącej wielkimi krokami prezentacji gry Cyberpunk 2077. Jest to gra polskiej produkcji, dlatego nie dziwi nas takie zainteresowanie tym tytułem. A jak to wygląda za granicą?

Oficjalnie ogłoszono premierę gry Cyberpunk 2077, odbędzie się ona 16 kwietnia 2020 roku. W Polsce już od ponad roku mówi się o tym tytule, jednak na łamach targów E3, zrobiło się jeszcze bardziej hucznie. Pojawiła się również informacja o tym, że aktor Keanu Reeves wystąpi w tej grze. To tylko podkręciło apetyt na Cyberpunka 2077. Czy za granicą tak samo mocno czekają na premierę tej gry?

TheGuardian.com

To jeden z największych i najbardziej popularnych brytyjskich dzienników. W ich tekście o Cyberpunku 2077 możemy przeczytać, o tym czym będzie w ogóle Cyberpunk 2077 i jego klimat. Wspominają oni również o "gigantycznej, niesamowicie wyglądającej przygodzie", którą dostarczy nam ta gra. Na samym końcu możemy się doczytać, że gra na pewno będzie wyjątkowa, bo twórcami są twórcy Wiedźmina 3.

Obraz
© theguardian.com

BBC

BBC to główny brytyjski publiczny nadawca radiowo-telewizyjny i największa tego rodzaju instytucja na świecie. Również w niej możemy dowiedzieć się, o czym piszą nasi brytyjscy koledzy. Wspominają oni o pojawieniu się Keanu Reeves'a na prezentacji Xbox E3 2019, podczas której poznaliśmy datę premiery gry. Piszą oni o tym, że jest to kolejna gra twórców od serii Wiedźmin. Dodają jednak, że pojawienie się aktora "gwarantuje pozytywny rozgłos dla polskiego CD Projekt, który spotkał się z krytyką za to, że podobno wywarł presję na swój zespół, by zrobił "rozległe nadgodziny”, by Cyberpunk 2077 był gotowy do demo na E3."

Obraz
© bbc.com

Ars Technica

Ars Technica to portal amerykański z newsami z całego świata. Tym razem napisali artykuł również o targach E3, a w nim o Cyberpunku 2077. Tutaj już szczegółowo możemy dowiedzieć się o tym, że w grze będziemy mogli stworzyć postać kobiety lub mężczyzny i według naszych upodobań ją dostosować do naszych potrzeb. Tak samo jak w BBC, komentują wystąpienie aktora, a na samym końcu dodają, że "z niecierpliwością oczekują na Cyberpunka 2077 na targach E3".

Obraz
© arstechnica.com

Financial Times

Financial Times to dziennik brytyjski o elitarnym charakterze i międzynarodowym zasięgu, zorientowany na tematykę gospodarczą i finansową. W nim również możemy przeczytać o Cyberpunku 2077. "Polski twórca gier wideo, poprowadził zyski Stoxx Europe 600 po ustaleniu daty premiery gry Cyberpunk 2077. CD Projekt otworzył targi E3 z filmowym zwiastunem z Keanu Reevesem.". To dowodzi temu, jak daleko udało się dojść CD Projekt. Najwidoczniej nie tylko polacy cały czas piszą i myślą o Cyberpunku 2077. Niestety, musimy jeszcze chwilę poczekać.

Obraz
© Financial Times
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)