CS:GO - Operation Bloodhound - nowości dla fanów Counter-Strike'a

CS:GO - Operation Bloodhound - nowości dla fanów Counter-Strike'a

CS:GO - Operation Bloodhound - nowości dla fanów Counter-Strike'a
Źródło zdjęć: © Valve
28.05.2015 10:45, aktualizacja: 28.05.2015 11:28

Fani sieciowej strzelanki "Counter-Strike: Global Offensive" mają powody do zadowolenia. Udostępniona im została nowa operacja, w ramach której wykonać mogą aż 62 misje.

Operation Bloodhound, bo tak nazwano cały pakiet, kosztuje na Steamie 5,99 dolara. Za tę kwotę gracze mogą uczestniczyć w oficjalnych rozgrywkach na sześciu mapach, przygotowanych przez społeczność. Wśród nich znajdują się cztery nowe: Rails, Resort, Zoo i Log oraz dwie w uaktualnionych wersjach: Agency i Season. Wykupując tzw. Bloodhound Access Pack gracze zyskują również możliwość uczestnictwa w dwóch nowych kampaniach. Te zestawy specjalnych zadań do wypełnienia podczas rozgrywek dają możliwość odblokowania nowych skórek na broń oraz skrzynek.

Uczestnictwo w nowej operacji możliwe jest do 30 września. Niezależnie od niej wszyscy gracze CS:GO dostali również w aktualizacji nowy system rankingowy. W ramach tzw. "profile ranks" zdobywać teraz można punkty doświadczenia za granie na oficjalnych serwerach i właśnie wypełnianie misji z Operation Bloodhound. System ten jest niezależny od istniejącej drabinki "skill group", a awansowanie w nim odblokowuje nowe wersje broni.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych z punktu widzenia graczy nowości jest nóż "The Falchion", który można znaleźć w jednej ze skrzyń. Poza usprawnieniami do map i nowymi arenami oraz wspomnianymi skórkami i nożem w dodatku nie zawarto żadnych zmian w równowadze rozgrywki czy sile broni. Nowości pozostają więc całkowicie kosmetyczne, a istota samej gry nie ulega w żaden sposób zmianie.

"Counter-Strike: Global Offensive" to wydany w 2012 roku następca kultowego "Counter-Strike'a". Chociaż zmiany w stosunku do oryginału nie są w nim dramatyczne, to nie zrzucił on z piedestału swojego poprzednika. Zamiast tego dwie gry istnieją równolegle, przyciągając różne grupy fanów. Miłośnicy tradycji pozostają wciąż przy "klasycznym" CS-ie, który również wciąż obecny jest w rozgrywkach e-sportowych.

_ DG _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)