Crock-Pot – nowe wolnowary, wielkie możliwości

Crock-Pot – nowe wolnowary, wielkie możliwości

Crock-Pot – nowe wolnowary, wielkie możliwości
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Michał Prokopowicz
19.10.2020 12:49, aktualizacja: 01.03.2022 14:12

Marka Crock-Pot poszerzyła swoją ofertę o dwa nowe modele wolnowarów. Urządzenia o pojemnościach 5,6l oraz 7,5l umożliwiają przygotowanie bez wysiłku smacznych, wartościowych posiłków dla większej liczby osób.

Model CSC063X wyróżnia się nowoczesnym designem, ale przede wszystkim dużą pojemnością – aż 7.5l – która świetnie sprawdzi się w przypadku licznej rodziny lub podczas przyjęć. Model CSC66X to innowacyjny wolnowar, który pozwala na zaplanowanie posiłku z 12-godzinnym wyprzedzeniem. Dodatkowo urządzenie potrafi samo dopasować czas gotowania potrawy w zależności od jej rodzaju i ilości.

Crock-Pot Timeselect 5.6 L CSC066X

Model ten posiada funkcję TimeSelect, dzięki której wolnowar dobierze optymalny sposób gotowania w oparciu o podane przez użytkownika dane, takie jak czas serwowania posiłku, rodzaj potrawy oraz jej ilość.

Do wyboru dostępne są 4 opcje: mięso, drób, zupa lub warzywa. Inną wyróżniającą ten wolnowar cechą, jest możliwość ustawienia konkretnej godziny, na którą danie ma być gotowe, aż z 12-godzinnym wyprzedzeniem. Gdy minie zaplanowany czas zakończenia gotowania, wolnowar automatycznie przełączy się w tryb podtrzymywania ciepła. Tryb manualny z dwoma trybami pracy (High i Low) oraz Timer dają użytkownikowi pełną kontrolę nad procesem gotowania.

Nowy model Crock-Pot TimeSelect 5.6l CSC066X wyposażony został w kamionkową misę, którą można bezpiecznie używać w piekarniku i myć w zmywarce. Eleganckie wykończenie ze stali szczotkowanej oraz umieszczony na froncie cyfrowy Timer nadają urządzeniu elegancki i nowoczesny wygląd, który doskonale będzie pasował do każdej kuchni.

Crock-Pot 7,5 L CSC063X

Kolejną nowością zaprezentowana przez markę Crock-Pot jest model CSC063X. Posiada duże, 7,5-litrowe naczynie kamionkowe, które pozwoli na przygotowanie dania dla nawet 10 osób. Cyfrowy Timer pozwala na ustawienie czasu gotowania w zakresie od 30 minut do 20 godzin. Po wskazanym przez użytkownika czasie Crock-Pot CSC063X przejdzie w tryb podtrzymywania ciepła, tak by danie było gotowe do spożycia w każdej chwili.

Duża, wyjmowana misa ceramiczna jest wygodna w użytkowaniu – można użyć jej w piekarniku (np. do zrumienienia mięsa lub zapieczenia sera), jak również można postawić ją bezpośrednio na stół. Po posiłku misę można umyć w zmywarce.

Design wolnowaru Crock-Pot CSC063X wpisuje się w nowoczesne trendy wzornictwa urządzeń kuchennego AGD. Mamy tu do czynienia z klasyczną linią i wysokiej jakości materiałami. Elegancki, cyfrowy wyświetlacz, oraz wykończenie ze stali szczotkowanej podkreślają wyszukany styl.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)