Creative Sound Blaster Tactic3D Omega - zestaw dla graczy

Creative Sound Blaster Tactic3D Omega - zestaw dla graczy

Creative Sound Blaster Tactic3D Omega - zestaw dla graczy
Źródło zdjęć: © Creative
07.01.2011 14:56, aktualizacja: 07.01.2011 15:08

Na trwających właśnie targach CES Creative pokazał zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic3D Omega. Jest to pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy, który obsługuje konsole PS3 i Xbox 360 oraz komputery Mac i PC

Na trwających właśnie targach CES Creative pokazał zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic3D Omega. Jest to pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy, który obsługuje konsole PS3 i Xbox 360 oraz komputery Mac i PC.

Dzięki zastosowanej technologii Creative Sound Blaster Tactic3. Omega nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów, aby bezprzewodowo współpracować z konsolami do gier. Słuchawki umożliwiają sterowanie głośnością, wyciszanie i łatwe podłączanie do urządzenia. Zastosowana technologia bezprzewodowa zapobiega zakłóceniom i dostarcza dźwięk z niewielkimi opóźnieniami.

Obraz
© (fot. Creative)

Creative Sound Blaster Tactic3. Omega zapewnia wysoką jakość dźwięku, łącząc technologię audio firmy Creative z potężnymi, 50-milimetrowymi głośnikami FullSpectrum. Zestaw zapewnia wrażenie przestrzenności dźwięku w grach. Dodatkowo posiada odłączany mikrofon z funkcją tłumienia szumów.

Kluczowe cechy bezprzewodowego zestawu słuchawkowego dla graczy Creative Sound Blaster Tactic3D Omega:

- Zgodność z konsolami PS3 i Xbox 360 oraz komputerami Mac i PC
- Nagradzana technologia bezprzewodowa zapewniająca niskie opóźnienia i niezakłócająca innych domowych urządzeń bezprzewodowych
- 50-milimetrowe, strojone głośniki FullSpectrum oferujące doskonałe brzmienie
- Niezależne sterowanie głośnością głosu i dźwięku gry bezpośrednio na nausznikach
- Lekka konstrukcja przystosowana do długich sesji gry
- Odłączany mikrofon z redukcją szumów
- Wytrzymała konstrukcja z iluminowanymi nausznikami
- Stacja bazowa z wejściem liniowym, które pozwala używać zestawu słuchawkowego w połączeniu z urządzeniami do strumieniowej transmisji mediów, telewizorami i odtwarzaczami MP3

Dodatkowe funkcje dla posiadaczy komputerów Mac i PC:

- Pakiet oprogramowania THX TruStudio Pro do komputerów Mac i PC:
- Technologia THX TruStudio Pro Crystalizer, która koryguje dźwięk w czasie rzeczywistym, wzbogacając wrażenia słuchowe poprzez przywracanie niskich i wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji.
- Technologia THX TruStudio Pro Surround Audio zapewnia przestrzenny dźwięk.
- Technologia THX TruStudio Pro Smart Volume rozwiązuje problem nagłych zmian głośności dźwięku w grach, automatycznie i nieprzerwanie mierząc głośność oraz inteligentnie stosując wzmocnienie lub tłumienie w celu skompensowania zmian.
- Technologia THX TruStudio Pro Dialog Plus koryguje głosy podczas komunikacji w grze, zwiększając klarowność dialogów, aby gracz słyszał rozmowy na tle reszty dźwięków i otaczającego go zewnętrznego szumu.
- Technologia THX TruStudio Pro Speaker zapewnia głębokie, regulowane basy bez naruszania integralności sygnału.
- Konfigurowalne profile TacticProfile w komputerach Mac i PC, które pozwalają graczom zapisać własne ustawienia albo wykorzystać wstępnie skonfigurowane ustawienia zawodowych graczy
- Programowalna funkcja VoiceFX do przekształcania głosu postaci w grach albo podczas czatów VoIP na komputerach Mac lub PC.

Cena i dostępność

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Creative Sound Blaster Tactic3D Omega będzie dostępny w sklepach na terenie Polski w kwietniu. Sugerowana cena detaliczna wynosi 749 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)