COWON iAUDIO 9 - jakość dźwięku i obrazu w kieszonkowym formacie

COWON iAUDIO 9 - jakość dźwięku i obrazu w kieszonkowym formacie

COWON iAUDIO 9 - jakość dźwięku i obrazu w kieszonkowym formacie
Źródło zdjęć: © Cowon
06.11.2009 12:19

W najnowszym odtwarzaczu iAUDIO 9 firmy COWON wykorzystana została technologia JetEffect 3.0 polepszająca jakość dźwięku i obrazu

Odtwarzacz posiada możliwość wyświetlania plików w praktycznie każdym rozszerzeniu. W iAudio 9 istnieje również możliwość wyświetlania napisów co dodatkowo uprzyjemnia i ułatwia nam oglądanie obrazu na 2 calowym wyświetlaczu LCD TFT.

Obraz
© (fot. Cowon)

Firma COWON w idealny sposób dopieściła klientów jeśli chodzi o wygląd i estetykę iAUDIO 9. Jest on ultra cienki - 8,9 mm i bardzo lekki - 40 gramów, a jego wymiary to: 95mm x 43mm, dzięki czemu świetnie leży w dłoni i bez problemu zmieści się w każdej kieszeni. Panie docenią jego lekkość, stylowy kształt i elegancki wygląd, a także dostępność odtwarzacza w 4 kolorach: białym , srebrnym , czerwonym i czarnym. Panowie natomiast z pewnością docenią jego nowoczesny - futurystyczny wygląd , stylowy panel dotykowy oraz możliwości techniczne. Jednym słowem produkt jest niezłą propozycją dla obszernej grupy klientów.

Obraz
© (fot. Cowon)

Funkcje dodatkowe: radio FM , dyktafon , przeglądarka zdjęć , odtwarzacz plików flash.

Cena odtwarzacza COWON iAUDIO 9 to 4GB w cenie 549zł 8GB w cenie 649zł oraz 16GB w cenie 849zł. W kolorze czerwonym czarnym białym i srebrnym będzie można kupić wersje 8GB i 16GB natomiast wersje białą czarną i srebrną także z pamięcią 4GB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)