Contigo West Loop - kubek termiczny, który nie uroni ani kropli

Contigo West Loop - kubek termiczny, który nie uroni ani kropli29.11.2013 15:10
Contigo West Loop - kubek termiczny, który nie uroni ani kropli
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Jeśli uwielbiasz kawę do tego stopnia, że masz chęć zabrać ją ze sobą wszędzie – kubek Contigo West Loop może stać się twoim ulubionym naczyniem. Kubek o pojemności 470 ml wykonany jest w technologii próżniowej, dzięki czemu utrzymuje wysoką temperaturę płynu nawet przez 4 godziny. Jeśli zdecydujemy się nalać tam zimny napój – czas ten wydłuży się do 12 godzin.

Jeśli uwielbiasz kawę do tego stopnia, że masz chęć zabrać ją ze sobą wszędzie – kubek Contigo West Loop może stać się twoim ulubionym naczyniem.

Nowoczesne wzornictwo i wiele ciekawych kolorów wykończenia przyciągają wzrok, jednak to co najważniejsze kryje się wewnątrz. Kubek o pojemności 47. ml wykonany jest w technologii próżniowej, dzięki czemu utrzymuje wysoką temperaturę płynu nawet przez 4 godziny. Jeśli zdecydujemy się nalać tam zimny napój – czas ten wydłuży się do 12 godzin.

288758367588202643
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Kubki wyposażone są w chroniony patentem mechanizm Autoseal, który skutecznie zapobiega wyciekaniu napojów. Aby się napić, trzeba przyciskiem zwolnić blokadę, która po jego puszczeniu automatycznie się zamyka. Nie ma więc możliwości rozlania płynu kiedy przewrócimy lub upuścimy kubek. Cena jaką trzeba za niego zapłacić to 13. zł.

288758367588333715
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)