Comodo Backup - zabezpiecz się przed utratą plików

Comodo Backup - zabezpiecz się przed utratą plików
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

05.06.2012 16:00, aktual.: 06.06.2012 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Comodo Backup to darmowy program służący do tworzenia kopii zapasowych plików. Dzięki niemu zabezpieczymy się przed utratą ważnych danych.

Program pozwala wykonywać kopię zapasowa plików zgromadzonych na rozmaitych nośnikach, takich jak dyski sieciowe, dyski zewnętrzne, płyty CD i DVD, a nawet FTP. Program automatycznie grupuje pliki według typów – dokumenty, obrazki, muzykę i filmy. Wbudowany skaner wykrywa pliki tymczasowe oraz zdublowane, dzięki czemu nie zmarnujesz przestrzeni dyskowej. Darmowa wersja Comodo Backup pozwala wykonywać kopie bezpieczeństwa w ramach udostępnionej w internecie przestrzeni dyskowej o pojemności 5 GB. Dysk możemy podmontować i korzystać z niego jak z dysku wirtualnego.

Pliki kopii bezpieczeństwa można otwierać tak, jakby znajdowały się na naszym lokalnym dysku. Zaawansowani użytkownicy mają możliwość tworzenia skryptów do wykonywania kopii bezpieczeństwa, przywracania plików oraz operacji montowania i synchronizacji. Technologia Volume Shadow Copy pozwala kopiować pliki, które aktualnie są w użyciu. Dzięki harmonogramowi zadań, użytkownik ma możliwość zaplanowania wykonywania kopii.

Comodo Backup integruje się z powłoką systemową Windows, dzięki czemu stworzenie kopii zapasowej pliku możliwe jest po wybraniu odpowiedniej opcji z menu kontekstowego. Ponadto program oferuje szeroki wachlarz szyfrowania i kompresji plików.

Program działa w systemach Windows XP, 2003, Vista, 2008 i 7, zarówno w wersjach 32-, jak i 64-bitowych. Comodo Backup można pobrać z naszego katalogu programów klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)