Co przygotował Panasonic na 2012 rok

Co przygotował Panasonic na 2012 rok

Co przygotował Panasonic na 2012 rok
Źródło zdjęć: © Pokarin / Wikimedia Commons / CC
20.02.2012 15:29, aktualizacja: 21.02.2012 14:11

Panasonic prezentuje najnowszą ofertę rozwiązań na rok 2012: od technologii energetycznych po produkty audio-wideo, w tym telewizory Smart VIERA, smartfony, systemy kina domowego oraz cyfrowe aparaty fotograficzne i kamery LUMIX.

Wprowadzenie smartfonu na rynek europejski
W zeszłym roku firma poinformowała o planach rozszerzenia działalności w segmencie smartfonów poza Japonię. Pierwszym etapem realizacji tych planów jest wejście na rynek europejski wiosną 201. roku, a celem — sprzedaż 15 milionów sztuk smartfonów na rynkach zagranicznych do roku 2015.

Smart VIERA
Panasonic przedstawi swoją ofertę telewizorów LED LCD i plazmowych Smart VIERA na rok 2012. Panasonic Smart VIERA mogą łatwo oglądać telewizję, przeglądać strony internetowe, rozmowy komunikować się i udostępniać materiały cyfrowe.

Technologia Smart VIERA będzie dostępna w zapowiedzianej dziś, rozszerzonej linii LED LCD, w tym w największych, 55-calowych telewizorach LED firmy Panasonic z serii WT50. Będą z niej mogli także korzystać użytkownicy większości plazmowych telewizorów Panasonic z rocznika 2012.

LUMIX
Panasonic prezentuje także na konwencji całą linię aparatów cyfrowych LUMIX, w tym nowe kompaktowe aparaty cyfrowe i popularne modele z systemem LUMIX G.

Panasonic wprowadza także do oferty osiem modeli z linii kamer HD, m.in. sztandarowe modele –. HC-X900 , X900M i X800.

Domowe urządzenia audio i wideo
Ponadto pokazano między innymi nową linię inteligentnych odtwarzaczy Blu-ray Disc Full HD 3. z łącznością sieciową, ze sztandarowym modelem DMP-BDT500 na czele, kompaktowe zestawy stereo i koncepcyjne zestawy głośnikowe.

Inteligentne rozwiązania energetyczne
Firma Panasonic poinformowała, że zacznie sprzedaż konsumenckich produktów oświetleniowych w całej Europie już od kwietnia (żarówka LED E27. żarówka LED E14 typu płomień świecy oraz zdobywająca nagrody, przezroczysta żarówka LED). Panasonic przedstawi także panele słoneczne HIT oraz energooszczędne pompy ciepła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)