Co pokaże Play Station na Warsaw Games Week 2015?

Co pokaże Play Station na Warsaw Games Week 2015?

Co pokaże Play Station na Warsaw Games Week 2015?
05.10.2015 12:27, aktualizacja: 05.10.2015 13:05

Sony Computer Entertainment Polska podał listę tytułów które będą dostępne na strefie PlayStation podczas Warsaw Games Week w dniach 23 - 25 października w Hali Expo XXI w Warszawie.

Na liczącej ponad 100. m2 Strefie PlayStation zostanie zaprezentowanych i udostępnionych do grania kilkanaście tytułów, z czego aż 8 to gry, które będą prezentowane przedpremierowo w wersji grywalnej lub w specjalnie przygotowanych salach kinowych: Uncharted 4: Kres Złodzieja, Horizon: Zero Dawn, Star Wars Battlefront, Call of Duty Black Ops III, Ratchet & Clank, Shadow of the Beast oraz dwa tytuły obsługiwane przez PlayStation VR .

To świetna okazja dla graczy w Polsce żeby zobaczyć, a nawet zagrać wcześniej w wiele oczekiwanych gier, których premiery dopiero przed nami. Dodatkowo –. po raz pierwszy w Polsce zostanie udostepniony PlayStation VR - system rzeczywistości wirtualnej, który dostarczy graczom zupełnie nowych doznań i pozwoli im poczuć się tak, jakby faktycznie znaleźli się wewnątrz wirtualnego świata gry.

Po raz pierwszy w Polsce zostanie udostępniona w nowych trybach do grania gra Star Wars Battlefront.

Star Wars Battlefront to najnowsza odsłona serii gier akcji, których inspirację stanowią bitwy ze świata Gwiezdnych Wojen. Biorąc udział w legendarnych zmaganiach Sojuszu Rebelii z Imperium Galaktycznym na konsoli PlayStation4. wszyscy gracze będą mieli okazje przekonać się jak wspaniałą pracę wykonali twórcy ze studia DICE (autorzy serii Battlefield).

Hala EXPO XXI Warszawa stanie się polem walki Imperium z Rebelią. Na 2. konsolach PlayStation 4 gracze zasiądą za sterami legendarnych myśliwców sagi Gwiezdnych Wojen w trybie Eksadra, kolejne 4 stanowiska pozwolą na zmierzenie się wspólnie z partnerem z wyzwaniem stawianym przez tryb Przetrwanie na planecie Tatooine.

Na specjalnie przygotowanym stoisku na fanów oczekiwać będą nie tylko konsole z grą, ale i efektowna, interaktywna scenografia. Jeśli kiedykolwiek marzyliście, by poczuć się niczym Luke Skywalker w słynnym myśliwcu X-wing, ten moment właśnie nadchodzi. Gra Star Wars Battlefront ukaże się 1. listopada 2015 r. w wersji na konsolę PS4.

Lista tytułów udostępnionych w Strefie PlayStation:

o Uncharted Kolekcja Nathana Drake’a
o Uncharted 4: Kres Złodzieja – pokaz kinowy
o Horizon: Zero Dawn – pokaz kinowy
o Until Dawn
o The Order 1886
o The Last Of Us Remastered
o God Of War III Remastered
o Assassin’s Creed: Syndicate
o Wiedźmin 3: Dziki Gon
o Batman: Arkham Knight
o Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
o Tearaway: Unfolded
o Helldivers
o Bloodborne
o Driveclub
o Journey Collection
o Everybody’s Gone To the Rapture
o Ratchet & Clank
o Shadow of the Beast
o Star Wars Battlefront
o Disney Infinity 3.0 Play Without Limits
o Call of Duty Black Ops III
o Destiny: The Taken King
o Guitar Hero Live
o PES 2016
o PlayStation VR - London Heist: Interrogation
o PlayStation VR –. druga gra zostanie potwierdzona wkrótce

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)