Co Hannspree pokazało na IFA 2010

Co Hannspree pokazało na IFA 2010

Co Hannspree pokazało na IFA 2010
Źródło zdjęć: © Hannspree
08.09.2010 12:45, aktualizacja: 08.09.2010 13:21

Największym zainteresowaniem cieszy się Hannspree tablet wykorzystujący platformę Nvidia Tegra 2. Cechuje się 10-calowym, dotykowym ekranem i obsługą technologii multi-touch pod kontrolą systemu Android 2.2.

Największym zainteresowaniem cieszył się Hannspree tablet wykorzystujący platformę Nvidia Tegra 2. Pracujący pod kontrolą systemu Android 2.2 tablet posiada 10-calowy, dotykowy ekran, obsługujący technologię multi-touch.

Urządzenie jest wyposażone w wyjście HDMI, a wbudowany akumulator pozwala na ciągłe oglądanie filmów w jakości 1080. nawet przez 8 godzin, bez zasilania sieciowego. Hannspree tablet będzie dostępny w sprzedaży w listopadzie w cenie 1600 zł.

Na stoisku Hannspree można było przetestować różne produkty z dotykowymi ekranami: w/w tablet, komputer All In One oraz zewnętrzny ekran prezentacyjny 55".

Producent pokazał swoje pierwsze monitory i telewizory o przekątnych do 55”, które ukażą się na rynku w czwartym kwartale. Zastosowano w nich technologię i okulary migawkowe Nvidia 3. Vision.

Zaprezentowany został także bezprzewodowy monitor Full HD 28. z podświetleniem LED. Obraz do monitora przesyłany jest bezprzewodowo z modułu podłączonego do komputera. Moduł ten odbiera też sygnał z huba USB wbudowanego w monitor, do którego można przykładowo podpiąć klawiaturę i mysz.

Firma Hannspree pokazała również energooszczędne monitory i telewizory w smukłych obudowach 4 cm., z podświetleniem LED - telewizory z serii SV od 19”. do 42” i monitory HannsG z serii HL od 18,5” do 28”. Monitor HL 23” będzie kosztować ok. 700 zł.

Na stoisku Hannspree nie zabrakło też ramek cyfrowych i telewizorów w nietypowych obudowach - wielkie jabłko Hannsapple i ogromna piłka nożna Hannssoccer, oba telewizory o przekątnych 55”, a także telewizory w obudowach karetki pogotowia i wozu straży pożarnej. Seria Novelty Zoo w obudowach stylizowanych na zwierzęta stanowiła wyposażenie i scenografię hali edukacyjnej telewizji Super RTL.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)