Circo zmywarka inna niż wszystkie

Circo zmywarka inna niż wszystkie

Circo zmywarka inna niż wszystkie
Źródło zdjęć: © youtube.com / chen levin design
14.09.2015 13:14

Posiadanie dużej rodziny nieodłącznie wiąże się z koniecznością zmywania dużej ilości naczyń. Oczywiście może nam w tym pomóc zmywarka, z tym że nie zawsze każdego stać na zakup takiego urządzenia. Poza tym w niewielkich kuchniach w blokach, z reguły nie ma wystarczająco dużo wolnego miejsca na zainstalowanie zmywarki. Dlatego też powstał Circo, będący alternatywą dla sprzętu.

Circo zostało stworzone przez studenta Chena Levina. Urządzenie jest bardzo prostą konstrukcją, która zajmuje niewiele miejsca, a przy tym nie wymaga do pracy elektryczności. Zużywa także decydowanie mniej wody, gdyż jest to zaledwie 2,5 litra, zamiast ponad 8 litrów, których potrzebują standardowe zmywarki.

Obraz
© (fot. youtube.com / chen levin design)

Ogólnie Circo działa bardzo podobnie do tradycyjnych zmywarek. Użytkownik musi napełnić wodą zbiornik znajdujący się w podstawie, dodać tabletkę octanu sodowego, a następnie zacząć kręcić specjalną korbą, która wprawia w ruch mechanizm czyszczący, który spryskuje naczynia wodą. Dodatkową zaletą produktu jest to, że może posłużyć jako ociekacz do talerzy, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na ich wycieranie.

Levin wyjaśnia, że rozpoczął projektowanie zmywarki Circo w listopadzie 201. roku jako część projektu uniwersyteckiego. Na tą chwilę ma już opracowaną ostateczną wersję prototypu i szuka inwestorów, którzy pomogą mu rozpocząć seryjną produkcję. Chena Levin zaznacza, że jego produkt ma być znacznie tańszy od tradycyjnych zmywarek. Z tym, że jak na razie nie zdradził ceny urządzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)