Choinka z Wi-Fi. To będzie hit roku 2017

Choinka z Wi‑Fi. To będzie hit roku 2017

Choinka z Wi-Fi. To będzie hit roku 2017
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Arkadiusz Stando
07.11.2017 11:57

Na popularnym serwisie wykop.pl pojawił się wpis o choince z Wi-Fi. Użytkownik pzygmunt otrzymał prezent od jednej z firm produkujących sprzęt oparty o technologię SUPLA. Postanowił urządzić konkurs i rozdaje całkiem ciekawy gadżet.

Choinka z Wi-Fi to hasło na miarę XXI wieku. Chodzi o przedłużacz do lampek choinkowych, którym można sterować przez smartfon. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi łączymy się ze smartfonem korzystając z aplikacji SUPLA i leżąc na kanapie sterujemy oświetleniem na choince.

Czym właściwie jest SUPLA? To system automatyki budynkowej. Dzięki niej można sterować między innymi oświetleniem, zamykać czy otwierać bramy, zarządzać urządzeniami RTV i AGD, a nawet kontrolować temperaturę w danych pomieszczeniach. Z tych wszystkich funkcji możemy korzystać poprzez smartfon czy tablet. Potrzebujesz jedynie sieci Wi-Fi lub LAN. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

Jak wygląda to w praktyce, możecie zobaczyć na tym nagraniu:

Do rozdania jest 45 sztuk niesamowitego gadżetu. Codziennie, aż do 22.12.2017 jedna osoba będzie mogła wygrać jeden egzemplarz. Życzymy szczęścia!

Polecamy też obejrzeć stronę projektu SUPLA

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)