Chłodziarko-zamrażarka Candy oszczędniejsza o 57 procent

Chłodziarko-zamrażarka Candy oszczędniejsza o 57 procent22.01.2014 15:46
Chłodziarko-zamrażarka Candy oszczędniejsza o 57 procent
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

Candy rozszerzyło ofertę o nowy model chłodziarkozamrażarki. Urządzenie dostępne jest w kolorze srebrnym i wyposażone jest w statyczny system chłodzenia.

Candy rozszerzyło ofertę o nowy model chłodziarko-zamrażarki. Urządzenie dostępne jest w kolorze srebrnym i wyposażone jest w statyczny system chłodzenia.

Model CKCS 6186ISV ma wysokość 18. cm i 60 cm szerokości. Klasa efektywności energetycznej została określona jako A+++. Do tak dobrego wyniku przyczynił się m.in. kompresor z inwerterem, który zastosowano w tym modelu. Dzięki niemu zużycie prądu jest o 57 procent niższe niż standard dla klasy A.

Technologia Inverter Smart System działa w oparciu o specjalny algorytm, który optymalizuje pracę kompresora. Ma to także pozytywny wpływ na poziom wibracji, głośność i trwałość urządzenia.

Umieszczony u góry chłodziarki wentylator, zintegrowany z czujnikiem temperatury i wilgotności, zapewnia stałą cyrkulację zimnego powietrza. Schładza najpierw ciepłe powietrze, które gromadzi się w górnej partii lodówki. Zimne i nawilżone powietrze jest równomiernie rozprowadzane we wnętrzu lodówki.

No Frost BIO łączy zalety technologii bezszronowej (No Frost) z długotrwałym utrzymaniem świeżości żywności. Układ chłodzenia zamrażalnika wyposażona jest w system automatycznego odszraniania. Zamrażarka jest dzięki temu całkowicie bezobsługowa.

Na drzwiach lodówki znajduje się panel sterowania z wyświetlaczem. Pojemność chłodziarki wynosi 202 litry, a zamrażarki 87 litrów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)