Chcesz oszczędzić na sprzęcie? Nowy serwis wyszuka promocje za ciebie

Chcesz oszczędzić na sprzęcie? Nowy serwis wyszuka promocje za ciebie

Chcesz oszczędzić na sprzęcie? Nowy serwis wyszuka promocje za ciebie
Źródło zdjęć: © Okazjoner
13.10.2016 15:12, aktualizacja: 14.10.2016 09:57

Okazjoner.pl to platforma do śledzenia cen produktów. Jeśli np. chcesz kupić konkretny model telefonu ale nie masz ochoty na codzienne sprawdzanie cen na dziesiątkach lub setkach stron internetowych ta aplikacja zrobi to za Ciebie.

Czym różni się ten serwis od popularnych porównywarek cen? Zamiast wchodzić na różne strony po kolei w poszukiwaniu jak najtańszego produktu, sam ustawiasz czego szukasz i ile chcesz za to zapłacić.

Pierwszym krokiem jest pobranie wtyczki do przeglądarki Chrome lub Firefox i rejestracja. Następnie trzeba wybrać produkt, który nas interesuje i cenę za jaką chcielibyśmy go kupić. Teraz na stronie Okazjonera możesz monitorować cenę produktu a gdy osiągnie ona pożądany przez Ciebie poziom, dostaniesz e-maila z powiadomieniem. Okazjoner może też śledzić produkty ze sklepów których nie ma w bazie.

_ Nawet jeśli w danej chwili nie ma go (sklepu - red.) w bazie, to jeśli użytkownik zechce obserwować w nim jakiś produkt i wykona ku temu kroki korzystając z wtyczki do przeglądarki lub strony Okazjoner.pl, to sklep zostanie dodany do bazy a produkt będzie obserwowany. - _ powiedział nam Marcel Płoszczyński z firmy Kerris, która rozwija projekt Okazjoner.pl

Okazjoner śledzi w tej chwili ponad 10. internetowych sklepów a także Ceneo i Skąpca. W jego bazie są sklepy z elektroniką, odzieżą, obuwiem, książkami, AGD i RTV, biżuterią, materiałami do wykończenia wnętrz a także biura podróży. Na razie system śledzi tylko cenę produktu w sklepie, z którego podaliśmy link do produktu. W przyszłości Okazjoner będzie sprawdzał cenę podanego przez nas produktu we wszystkich sklepach ze swojej bazy.
_ Na razie jeszcze takiej funkcji nie ma, ale to kwestia czasu. W planach są prace nad takim rozwiązaniem. _ - Marcel Płoszczyński, Kerris.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)