CES 2015: Takiego telewizora jeszcze nie widziałeś!

CES 2015: Takiego telewizora jeszcze nie widziałeś!

CES 2015: Takiego telewizora jeszcze nie widziałeś!
Źródło zdjęć: © Wirtualna Polska
14.01.2015 11:09, aktualizacja: 16.01.2015 23:33

Na odbywających się w Las Vegas targach CES 2015 firma TCL pokazała naprawdę gigantyczny telewizor. Nie dość, że jego przekątna ekranu wynosi 110 cali, to producent postanowił jeszcze wygiąć całą konstrukcję. Wrażenia - niesamowite.

Co prawda nie jest to pierwszy telewizor o tak dużej przekątnej –. Samsung też ma w ofercie 110 cali – to jednak właśnie produkt TCL uznano za rekordzistę. Stojąc koło telewizora ma się wrażenie obcowania raczej ze sporych rozmiarów meblościanką, niż z odbiornikiem telewizyjnym.

Obraz
© (fot. Wirtualna Polska)

Nowinka, jak przystało na rok 2015. wyświetla oczywiście obraz w standardzie 4K. Jeśli idzie o jego jakość nie można mieć żadnych zastrzeżeń i wszystko stoi na najwyższym poziomie. Ostrość konturów w połączeniu z głębią ostrości daje intensywne, całkowicie kinowe wrażenia, które potęgowane są jeszcze bardziej przez gigantyczny rozmiar wyświetlacza. Kolorystyka obrazu, jego jasność i dynamika pokazują, że Chińczycy doganiają najlepsze rynkowe rozwiązania światowych konkurentów.

Obraz
© (fot. Wirtualna Polska)

Jaka będzie cena? Producent niestety nie chciał tego ujawnić. Podobnych rozmiarów telewizor Samsunga kosztuje około 15. 000 dolarów, a zatem produkt TCL prawdopodobnie zostanie wyceniony na tym samym poziomie.

Obraz
© (fot. Wirtualna Polska)

Jarosław Babraj

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)