CES 2011: LG prezentuje nowe telewizory Full HD

CES 2011: LG prezentuje nowe telewizory Full HD

CES 2011: LG prezentuje nowe telewizory Full HD
Źródło zdjęć: © LG
10.01.2011 13:06, aktualizacja: 10.01.2011 14:38

Firma LG Electronics zaprezentowała najnowszą serię płaskich telewizorów wykorzystujących technologię podświetlania NANO. Jak zapewnia producent, wyznacza ona nowe standardy w dziedzinie czystości obrazu wyświetlanego przez modele FULL HD. Premiera nowych produktów miała miejsce podczas międzynarodowych targów Consumer Electronics Show 2011.

Urządzenia z linii INFINIA wyposażone w technologię NANO z podświetleniem FULL LED oferują wiele opcji połączeń, a tym samym umożliwiają korzystanie z różnych form rozrywki - w tym z najnowszej platformy LG SmartTV. LG SmartTV to rozwiązanie zapewniające dostęp do nieograniczonych zasobów treści, tysięcy filmów, konfigurowalnych aplikacji, wideoklipów i najciekawszych serwisów internetowych za pośrednictwem prostego interfejsu. Dodatkowym ułatwieniem jest zastosowanie sterowanego ruchem dłoni - pilota LG Magic Motion, który pozwala wybierać żądane opcje poprzez wskazanie ich na ekranie.

Firma LG wyposażyła również wszystkie telewizory HD współpracujące z platformą SmartTV w technologię DLNA (Digital Living Network Alliance). Zapewnia ona praktycznie nieograniczony dostęp do treści przechowywanej w innych urządzeniach domowych, które uzyskały certyfikat zgodności ze standardem DLNA, w tym na komputerach.

Model LW9500 jest dostępny w wersjach o przekątnej ekranu 55 i 60 cali, a model LW7700 - w wersjach z ekranami 47- i 55-calowymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)