CES 2010: Sony prezentuje nowe telewizory Bravia

CES 2010: Sony prezentuje nowe telewizory Bravia

CES 2010: Sony prezentuje nowe telewizory Bravia
Źródło zdjęć: © Sony
07.01.2010 14:39, aktualizacja: 08.01.2010 15:01

Przygotowana przez firmę Sony na rok 2010 linia telewizorów BRAVIA pozwoli wejść w niesamowity świat 3D, oglądać materiały z Internetu.

Wzornictwo

Nowa konstrukcja telewizorów BRAVIA przejawia się w oryginalnej, minimalistycznej i funkcjonalnej stylistyce, która ułatwia dopasowanie telewizora do domowego wnętrza.

Pod uwagę wzięto każdy szczegół, od wysokiej jakości materiałów i ekranu znajdującego się w jednej płaszczyźnie z obudową, aż po możliwość odchylenia urządzenia pod kątem 6 stopni, gdy telewizor stoi na nowoczesnym, modnym obecnie niskim meblu i gdy chce się dodać pomieszczeniu przestrzenności.

Obraz
© Telewizor Sony Bravia LX900 (fot. Sony)

Monolityczna konstrukcja jest wspólną cechą wszystkich domowych produktów audio-wideo, które znajdą się w ofercie Sony w 201. roku. Nowe telewizory BRAVIA, odtwarzacze Blu-ray Disc i zestawy kina domowego są pomyślane tak, by tworzyły jedną, spójną całość.

Full HD 3D - nowy wymiar domowej rozrywki

Nowe telewizory BRAVIA, takie jak LX900. jako pierwsze zostały wyposażone w zaawansowaną, innowacyjną technologię obrazu Full HD 3D firmy Sony. Pozwoli ona zapomnieć o rozmytym obrazie i wycinanych z tektury okularkach.

Technologia Full HD 3. łączy dużą szybkość zmian obrazu, znaną z oferowanych przez Sony telewizorów Motionflow 200Hz, z technologią szkła Active Shutter. Pozwala na uzyskanie żywego obrazu przestrzennego o realistycznej głębi.

Po założeniu specjalnych okularów Active Shutter można znaleźć się w zdumiewającym świecie 3D. Fani futbolu będą nawet mogli obejrzeć w trzech wymiarach każdą chwilę mundialu 2010, ponieważ mecze będą po raz pierwszy filmowane trójwymiarowymi, profesjonalnymi kamerami Sony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)