CES 2010: Sony prezentuje nowe telewizory Bravia

CES 2010: Sony prezentuje nowe telewizory Bravia07.01.2010 14:39
CES 2010: Sony prezentuje nowe telewizory Bravia
Źródło zdjęć: © Sony

Przygotowana przez firmę Sony na rok 2010 linia telewizorów BRAVIA pozwoli wejść w niesamowity świat 3D, oglądać materiały z Internetu.

Wzornictwo

Nowa konstrukcja telewizorów BRAVIA przejawia się w oryginalnej, minimalistycznej i funkcjonalnej stylistyce, która ułatwia dopasowanie telewizora do domowego wnętrza.

Pod uwagę wzięto każdy szczegół, od wysokiej jakości materiałów i ekranu znajdującego się w jednej płaszczyźnie z obudową, aż po możliwość odchylenia urządzenia pod kątem 6 stopni, gdy telewizor stoi na nowoczesnym, modnym obecnie niskim meblu i gdy chce się dodać pomieszczeniu przestrzenności.

288762508104513683
Źródło zdjęć: © Telewizor Sony Bravia LX900 (fot. Sony)

Monolityczna konstrukcja jest wspólną cechą wszystkich domowych produktów audio-wideo, które znajdą się w ofercie Sony w 201. roku. Nowe telewizory BRAVIA, odtwarzacze Blu-ray Disc i zestawy kina domowego są pomyślane tak, by tworzyły jedną, spójną całość.

Full HD 3D - nowy wymiar domowej rozrywki

Nowe telewizory BRAVIA, takie jak LX900. jako pierwsze zostały wyposażone w zaawansowaną, innowacyjną technologię obrazu Full HD 3D firmy Sony. Pozwoli ona zapomnieć o rozmytym obrazie i wycinanych z tektury okularkach.

Technologia Full HD 3. łączy dużą szybkość zmian obrazu, znaną z oferowanych przez Sony telewizorów Motionflow 200Hz, z technologią szkła Active Shutter. Pozwala na uzyskanie żywego obrazu przestrzennego o realistycznej głębi.

Po założeniu specjalnych okularów Active Shutter można znaleźć się w zdumiewającym świecie 3D. Fani futbolu będą nawet mogli obejrzeć w trzech wymiarach każdą chwilę mundialu 2010, ponieważ mecze będą po raz pierwszy filmowane trójwymiarowymi, profesjonalnymi kamerami Sony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)