CES 2009: Panasonic przedstawia w pełni zintegrowany system HDTV iPod

CES 2009: Panasonic przedstawia w pełni zintegrowany system HDTV iPod

CES 2009: Panasonic przedstawia w pełni zintegrowany system HDTV iPod
09.01.2009 14:58

Panasonic zaprezentował dzisiaj nową linię telewizorów VIERA X1 LCD, które posiadają zintegrowany system iPod Entertainment Kit. Te superpłaskie panele będą dostępne w różnych rozmiarach: 19-calowy TC-L19X1, 26-calowy TC-L26X1, 32-calowy TC-L32X1 i 37-calowy TC-L37X1.

Każdy z modeli został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną zewnętrzną stację dokującą do iPoda, która pozwoli cieszyć się użytkownikom muzyką, video i zdjęciami nagranymi na odtwarzacz na ekranie odbiorników. W odróżnieniu od innych stacji dokujących dedykowanych iPod, VIERA X1 i technologia Panasonic VIERA Link pozwalają na sterowanie odtwarzaczem przy pomocy pilota telewizyjnego.

Obraz
© (fot. Panasonic)

Gdy odtwarzacz iPod zostanie zadokowany przez użytkownika w stacji jednego z modeli nowej serii telewizorów VIERA X1. użytkownik wybiera z menu opcję “VIERA Tools” i ikonę iPod. Po akceptacji wyboru można swobodnie odtwarzać dane z iPod na ekranie telewizora. Zintegrowane z odtwarzaczem menu pozwala selekcjonować np. muzyczne pliki wg artysty, tytułu piosenki czy albumu. Podobne możliwości zarządzania danymi oferuje wybór plików video czy podcastów.

„Panasonic zintegrował swoje telewizory serii X1 z odtwarzaczem iPod, aby rozszerzyć swoją ofertę o produkt, który może zwiększyć zainteresowanie potencjalnych użytkowników i zapewnić im jeszcze większy komfort i integrację elektroniki, której używa” - powiedział Bob Perry, Executive Vice President, Panasonic Consumer Electronics Company. “Od momentu, kiedy to standardem w Viera stały się takie funkcje jak: VIERA Image Viewer ze slotem na karty SD, Game Mode czy VIERA CAST, nowa funkcja jaką jest iPod Enterntainment Kit stała się kolejnym dodatkowym atutem tworzącym komfort użytkowania oraz zapewniającym zintegrowany system obsługi domowego centrum rozrywki.”

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)