Centertel pozyskuje miesięcznie 4 tys. klientów

Centertel pozyskuje miesięcznie 4 tys. klientów
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

13.05.2009 02:13, aktual.: 13.05.2009 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Centertel, który po pierwszym kwartale miał 16 tys. klientów radiowego dostępu do internetu w technologii CDMA, spodziewa się, że na koniec tego roku ich liczba może przekroczyć 50 tys.

Operator nie planuje zmniejszać 500 mln zł nakładów na tę inwestycję, dzięki której do końca tego roku obejmie zasięgiem CDMA blisko 100% terytorium naszego kraju (obecnie jest to już 70%). W drugim kwartale ruszy promocja radiowego dostępu do internetu, ale raczej w systemie "door to door" niż dużej kampanii reklamowej w mediach.

_ Inwestycja w CDMA odbywa się zgodnie z planem i obecnie w zasięgu naszej sieci znajduje się już 70 proc. powierzchni kraju. Na koniec marca mieliśmy 16 tys. klientów usługi, co oznacza, że średnio miesięcznie pozyskaliśmy 4 tys. klientów, gdyż usługa jest dostępna od 1 grudnia 2008 roku _ - powiedziała w wywiadzie Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Centertela. Pytana o plany wzrostu liczby klientów CDMA do końca 2009 roku odpowiedziała, że plan biznesowy zakłada porównywalne wzrosty.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)