Cellular Line - nowa marka na polskim rynku akcesoriów GSM

Cellular Line - nowa marka na polskim rynku akcesoriów GSM

Cellular Line - nowa marka na polskim rynku akcesoriów GSM
01.07.2010 13:38

Włoskie akcesoria do sprzętu GSM marki Cellular Line to kolejne produkty, które trafiły na polski rynek. Od lipca na sklepowe półki trafi szeroki asortyment pokrowców, uchwytów, słuchawek i zestawów bluetooth oraz ładowarek do sprzętu GSM.

Twórcą i producentem marki Cellular Line jest firma Cellular Italia, która na rynku działa od 199. roku. W swojej ofercie posiada produkty kilku marek, które sprzedaje w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Marka Cellular Line jest liderem w branży akcesoriów GSM w Europie. Siedziba firmy znajduje się w Reggio Emilia, około 100 mil od Milanu. Tutaj rozwijana jest strategia marek oraz prowadzone są badania nad nowymi produktami. W Reggio Emalia znajduje się również centrum koordynacji działań eksportowych firmy.

Obraz
© (fot. K-Consult)

Cellular Line to wysokiej jakości, stylowe produkty do iPhonów, smartfonów, GPS, konsol do gier czy iPodów. Znajdziemy wśród nich pokrowce, zestawy ładowarek, uchwyty, słuchawki czy zestawy bluetooth. Ciekawe wzornictwo, innowacyjne rozwiązania oraz elegancja kryjąca się w każdym z nich to cechy, które charakteryzują akcesoria tej marki. Jeszcze przed rynkową premierą każdy produkt przechodzi specjalne testy, które gwarantują wysoką jakość i wytrzymałość akcesoriów oraz pełną kompatybilność ze sprzętem, dla którego są przeznaczone. Efektem jest dwuletnia gwarancja, jaką producent daje na większość akcesoriów w swojej ofercie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)