CD Projekt RED zbiera kolejne nagrody. „Wiedźmin 3: Krew i Wino” wyróżniony na gali Golden Joystick Awards 2016

CD Projekt RED zbiera kolejne nagrody. „Wiedźmin 3: Krew i Wino” wyróżniony na gali Golden Joystick Awards 201621.11.2016 14:13
CD Projekt RED zbiera kolejne nagrody. „Wiedźmin 3: Krew i Wino” wyróżniony na gali Golden Joystick Awards 2016
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED

Dobra passa polskiego studia CD Projekt RED i komputerowej serii Wiedźmina trwa w najlepsze. Po zebraniu setek nagród, twórcy gry o przygodach Geralta zdobyli kolejne, tym razem za dodatek „Krew i Wino”

Studio CD Projekt RED zdobyło w sumie 3 statuetki, a kolejna przypadła Doug’owi Cockle, który w anglojęzycznej wersji gry wciela się w Geralta. CD Projekt RED zdobył „złote joysticki” w 3 kategoriach:

  • Najlepsze studio roku
  • Najlepsza narracja (w grze Wiedźmin 3: Krew i Wino)
  • Najlepszy design (w grze Wiedźmin 3: Krew i Wino)

Biorąc pod uwagę, że w roku 2016 CD Projekt RED nie wypuścił na rynek nowej gry, to jest to całkiem niezły wynik. Z drugiej strony objętość samego nagrodzonego dodatku „Krew i Wino”, który wyszedł w maju tego roku, jest większa niż niejedna „pełna” gra.

„Krew i Wino” to ostatni dodatek do trzeciej części Wiedźmina i tym samem koniec komputerowych przygód Geralta (przynajmniej tak wynika z dotychczasowych wypowiedzi szefów studia CD Projekt RED). Studio skupia się teraz na nowym tytule „Cyberpunk 2077”. Patrząc na sukces "Wiedźmina", możemy spodziewać się kolejnej genialnej gry z Polski.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)