Canyon Entertaiment pack CNG-WII06M - dobra zabawa z Wii

Canyon Entertaiment pack CNG‑WII06M - dobra zabawa z Wii

Canyon Entertaiment pack CNG-WII06M - dobra zabawa z Wii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.09.2011 12:05, aktualizacja: 29.09.2011 15:00

Canyon, prezentuje zestaw akcesoriów do konsoli Nintendo Wii - Entertaiment pack CNG-WII06M. Pakiet zawiera szereg gadżetów dedykowanych Wii, wśród których znajdują się m.in. trzy wymienne nakładki do Wiilota: kij baseballowy, kij do golfa i rakieta do tenisa, a także kierownica i pistolet.

Canyon, prezentuje zestaw akcesoriów do konsoli Nintendo Wii - Entertaiment pack CNG-WII06M. Pakiet zawiera szereg gadżetów dedykowanych dla Wii, wśród których znajdują się m.in. trzy wymienne nakładki do Wiilota: kij baseballowy, kij do golfa i rakieta do tenisa, a także kierownica i pistolet.

Zestaw Entertaiment pack CNG-WII06. to gadżety, które zadowolą każdego miłośnika konsoli Nintendo. Zróżnicowanie gustów i preferencji jej użytkowników sprawiło, że nowy zestaw akcesoriów marki Canyon, posiada w swym asortymencie gadżety dedykowane różnym formom aktywności.

Znaleźć wśród nich można wymienne nakładki na Wiilota takie jak kij baseballowy, kij golfowy oraz rakieta do tenisa. Dzięki ich zastosowaniu, użytkownik może poczuć się jak na prawdziwym korcie czy polu golfowym. Dla fanów rozrywki w nieco bardziej męskim stylu atrakcyjną opcją jest kierownica przeznaczona do wirtualnych wyścigów oraz specjalny pistolet.

Zestaw zawiera także gadżety, takie jak gamepad oraz stojak na Wiilota. Wszystkie nakładki na kontroler Wii wykonane zostały ze specjalnej pianki, która nadaje im lekkość i zapewnia duży komfort oraz precyzję podczas grania. Kierownica, pistolet oraz gamepad zostały zaprojektowane tak, aby dobrze dopasowywać się do dłoni, co gwarantuje użytkownikowi niezbędną wygodę podczas wirtualnych zmagań.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)