Canon przejął aplikację Lifecake

Canon przejął aplikację Lifecake24.04.2015 14:49
Canon przejął aplikację Lifecake
Źródło zdjęć: © Lifecake.com

anon Europe poinformował, że przejmuje londyński start-up - firmę Lifecake - i tym samym wykonuje kolejny ważny krok w rozwoju konsumenckich usług cyfrowych.

Firma *Lifecake *stworzyła aplikację o tej samej nazwie, która pozwala rodzicom przechowywać, organizować i dzielić się najważniejszymi momentami z życia dzieci. Aplikacja umożliwia tworzenie za pomocą zdjęć i filmów osi czasu, która jest dostępna na urządzeniach, takich jak smartfony, tablety, komputery, a także w formie drukowanych fotoksiążek.

Lifecake daje dostęp do usługi cyfrowej, która pozwoli rodzinom w łatwiejszy sposób kontrolować stale rosnącą liczbę zdjęć. Aplikacja stanowi uzupełnienie dla rozwiązań dostępnych w ramach Grupy Canon.

_ Obecnie fotografujemy więcej niż kiedykolwiek. Wykorzystujemy do tego różne urządzenia, dlatego czasem liczbę zdjęć może wręcz przytłaczać. Chcemy – za dotknięciem ekranu – wrócić do wybranych chwil, wyświetlić je czy wydrukować, aby zostały w pamięci na dłużej. W firmie Canon rozwijamy usługi cyfrowe, które mają w tym pomóc _ - mówi Alberto Spinelli, dyrektor ds. usług cyfrowych w Canon Europe.

Aplikacja Lifecake jest dostępna na całym świecie w języku angielskim. Wprowadzono także wersje francuską, niemiecką, hiszpańską i włoską.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)